Czytasz
Jimin z BTS od płytowych kulis. Nowy dokument w drodze

Jimin z BTS od płytowych kulis. Nowy dokument w drodze

Jimin BTS

Jimin z zespołu BTS niedawno zaliczył historyczny sukces na liście Billboard z utworem Like Crazy, a teraz szykuje się do premiery swojego dokumentu. Film zatytułowany Jimin’s Production Diary ma zaplanowaną premierę na 23 października i będzie dostępny wyłącznie na platformie Weverse.

Jimin z BTS ma nowe smaczki dla fanów

We wtorek HYBE ogłosił premierę filmu dokumentalnego zatytułowanego Jimin’s Production Diary, który przedstawia proces tworzenia solowego albumu członka BTS. Film pokazuje artystę w trakcie pracy nad płytą i rejestruje jego szczere emocje i myśli, które mu wtedy towarzyszyły. Produkcja będzie dostępna wyłącznie na platformie Weverse od 23 października.

Jimin ogłosił premierę dokumentu 9 października w oficjalnych mediach społecznościowych BTS. Opublikował krótki film, w którym widzimy go zapisującego tytuł filmu na pustym notatniku. Dzień po tej niespodziewanej zapowiedzi (10 października) pojawił się oficjalny zwiastun filmu, który ukazuje Jimina nagrywającego jeden z utworów z albumu FACE w studio. Nominowany do Grammy artysta mówi: – To nie jest coś, co można traktować zbyt prostolinijnie. Stało się to okazją do zrozumienia, co powinienem robić. Mogę powiedzieć, że jest jeszcze wiele rzeczy, które chciałbym osiągnąć.

Wraz z pierwszą zapowiedzią 10 października pojawił się również kalendarz. Według harmonogramu pełny zwiastun filmu pokaże się 13 października, a preordery rozpoczną się 14 października. Będziemy mogli również zobaczyć teledyski, dodatkowe plakaty, quiz oraz specjalną wiadomość od Jimina dla fanów.

Kolejne projekty już w drodze

W lipcu ubiegłego roku HYBE i Walt Disney Company ogłosiły globalne partnerstwo na dostarczenie pięciu tytułów streamingowych, w tym trzy ekskluzywne projekty skupione na BTS i jego członkach. Od tamtej pory dwa z nich udostępniono fanom, a pozostaje jeszcze seria dokumentalna o tytule Monuments: Beyond the Star.

Sprawdź też
Coachella 2024

W kwietniu Jimin zajął drugie miejsce na liście Billboard 200 z albumem FACE. Oprócz numeru jeden Like Crazy, na płycie znalazły się także utwory takie jak Set Me Free, Pt. 2, które dotarły do 30. miejsca na liście Hot 100. Jimin miał także dwa inne utwory na liście Hot 100 w tym roku: Angel, Pt. 1 oraz Vibe.

Bilety na najlepsze koncerty k-popowe znajdziecie tutaj

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone