Czytasz
Kacperczyk pojedzie w Polskę. Znamy przystanki jego trasy!

Kacperczyk pojedzie w Polskę. Znamy przystanki jego trasy!

Kacperczyk

Kacperczyk szykuje się do wydania trzeciego albumu, który będzie zatytułowany Pokolenie Końca Świata. Fani duetu będą mogli zobaczyć braci na żywo w kilku polskich miastach.

Pracowity czas

Bracia Kacperczyk są stale na wznoszącej, co nie powinno dziwić nikogo, kto przygląda się ich ruchom. Tegoroczną ofensywę wydawniczą rozpoczęli na początku maja. Wtedy w sieci ukazał się singiel Moje Najlepsze Lata, zwiastujący nadejście kolejnego krążka lubelskich artystów. Chwilę później słuchacze mogli zapoznać się z Pokoleniem Końca Świata, tytułowym utworem z materiału (całość ukaże się 23 czerwca), a z perspektywy ledwie paru tygodni można uznać, że był to ledwie wstęp do większych działań.

Podczas wyjazdu związanego z Hotelem Maffija 3, duet pojawił się nie tylko w otwierającym tracku, lecz także stworzył numery z nowo pozyskanym przez SBM Label Michałem Aniołem (Jeep Wrangler), Sokołem i Żabsonem (Pustka), a także m.in. Jacusiem, Lankiem czy Fukajem (Zimne morze). Ostatnia aktywność wydawnicza to zaś wypuszczenie wzruszającego Syna Okiennika, czyli wyniku współpracy z Arturem Rojkiem.

Bilety na trasę duetu Kacperczyk znajdziecie w tym miejscu!

Bracia w drodze

Trasa Końca Świata rozciągnie się na trzy miesiące. Rozpocznie się 28 października na warszawskim Torwarze i wiadomo już, że podczas wydarzenia scenę zaszczycą liczni goście, których artyści jeszcze nie zdradzają.

Sprawdź też
Relacja z SBM FFestivalu

29 października koncert zobaczą Katowice, po czym kierunek touru zostanie diametralnie zmieniony. 10 listopada Kacperczyk pojawi się w Gdańsku, a dzień później – w Poznaniu. Na końcówkę wspomnianego miesiąca zaplanowano Wrocław (25.11.), za to ostatnie wydarzenie odbędzie się w 16 grudnia w Krakowie. A gdzie w tym wszystkim rodzinne miasto twórców? Też chcielibyśmy wiedzieć!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone