Czytasz
Kacperczyk pojedzie w Polskę. Znamy przystanki jego trasy!

Kacperczyk pojedzie w Polskę. Znamy przystanki jego trasy!

Kacperczyk

Kacperczyk szykuje się do wydania trzeciego albumu, który będzie zatytułowany Pokolenie Końca Świata. Fani duetu będą mogli zobaczyć braci na żywo w kilku polskich miastach.

Pracowity czas

Bracia Kacperczyk są stale na wznoszącej, co nie powinno dziwić nikogo, kto przygląda się ich ruchom. Tegoroczną ofensywę wydawniczą rozpoczęli na początku maja. Wtedy w sieci ukazał się singiel Moje Najlepsze Lata, zwiastujący nadejście kolejnego krążka lubelskich artystów. Chwilę później słuchacze mogli zapoznać się z Pokoleniem Końca Świata, tytułowym utworem z materiału (całość ukaże się 23 czerwca), a z perspektywy ledwie paru tygodni można uznać, że był to ledwie wstęp do większych działań.

Podczas wyjazdu związanego z Hotelem Maffija 3, duet pojawił się nie tylko w otwierającym tracku, lecz także stworzył numery z nowo pozyskanym przez SBM Label Michałem Aniołem (Jeep Wrangler), Sokołem i Żabsonem (Pustka), a także m.in. Jacusiem, Lankiem czy Fukajem (Zimne morze). Ostatnia aktywność wydawnicza to zaś wypuszczenie wzruszającego Syna Okiennika, czyli wyniku współpracy z Arturem Rojkiem.

Bilety na trasę duetu Kacperczyk znajdziecie w tym miejscu!

Bracia w drodze

Trasa Końca Świata rozciągnie się na trzy miesiące. Rozpocznie się 28 października na warszawskim Torwarze i wiadomo już, że podczas wydarzenia scenę zaszczycą liczni goście, których artyści jeszcze nie zdradzają.

Sprawdź też
Young Igi

29 października koncert zobaczą Katowice, po czym kierunek touru zostanie diametralnie zmieniony. 10 listopada Kacperczyk pojawi się w Gdańsku, a dzień później – w Poznaniu. Na końcówkę wspomnianego miesiąca zaplanowano Wrocław (25.11.), za to ostatnie wydarzenie odbędzie się w 16 grudnia w Krakowie. A gdzie w tym wszystkim rodzinne miasto twórców? Też chcielibyśmy wiedzieć!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone