Czytasz
Kali prezentuje nowy singiel – „Na blokach” to kolejny osiedlowy hymn

Kali prezentuje nowy singiel – „Na blokach” to kolejny osiedlowy hymn

kali na blokach

Reprezentant Firmy i Ganja Mafii powraca z solowym projektem. „Na blokach” to pierwszy po dłuższej przerwie kawałek krakowskiego rapera.

Za produkcję utworu odpowiada uznany Sir Mich, który wysmażył typową westcoastową petardę. To chyba najlepiej skrojony pod Kaliego klimat. Pozwala mu on zaprezentować pełnię swoich możliwości na czele z niezwykle bujającym flow. Czy to przedsmak zbliżającego się projektu? Zdaje się, że tak.

Kali – Na blokach

Wydawnicza przerwa członka Ganja Mafii ciągnie się od dwóch lat. Ostatnim wypuszczonym przez niego projektem był album Hucpa nagrany wspólnie z Majorem SPZ. Krążek pokrył się złotem potwierdzając, że fani twórczości obu raperów są nadal głodni wypuszczanej przez nich muzyki.

Kali – Na blokach

Kawałki Kaliego zbierają regularnie wielomilionową liczbę odtworzeń. Raper należy z pewnością do grona tych najpopularniejszych w naszym kraju. Kawałki jak 30 KMH czy Opary weszły na stałe do rapowego kanonu. To utwory, które rządzą osiedlami w całej Polsce. Powrót Kaliego bardzo cieszy – ten charakterny raper wnosi na scenę powiew szczerości, jaką ciężko spotkać u innych raperów.

Sprawdź też

Więcej o polskim rapie