Czytasz
Ban za pośladki – Kanye West z zakazem korzystania z łodzi w Wenecji

Ban za pośladki – Kanye West z zakazem korzystania z łodzi w Wenecji

kanye west ban

Kanye West dostał bana za potencjalne uprawianie seksu podczas rejsu wodną taksówką w Wenecji. Rzecznik żeglugi wodnej wydał oświadczenie.

Kanye West i Bianca Censori nie są już mile widziani na włoskich wodach. Weneckie przedsiębiorstwo żeglugowe zarządziło ban na korzystanie z ich usług. W zeszłym tygodniu pojawiły się zdjęcia, na których widać ich w kompromitującej pozycji z tyłu wodnej taksówki. Można dostrzec między innymi część pośladków rapera.

Kanye West bares his NAKED buttocks as he and 'wife' Bianca Censori enjoy a  VERY amorous boat ride in Venice in front of groups of gawking tourists |  Daily Mail Online

W oświadczeniu dla portalu Independent głos zabrał rzecznik firmy Venezia Turismo Motascafi. Podkreślił, że West i Censori z pewnością nie będą już mile widziani na pokładzie łodzi naszej firmy.

Całkowicie odcinamy się od takich czynów i zachowań.

możemy przeczytać w oświadczeniu.

Kanye Westa oraz Biancę Censori sfotografowano w zeszłym tygodniu w czymś, co wyglądało na akt seksualny z tyłu łodzi. Wzbudziło to niemałe poruszenie w mediach społecznościowych. Fotografie szybko stały się viralem. Zdjęcia skłaniały więc wielu komentatorów do ganienia rapera i Censori za angażowanie się w takie akty publicznie w tradycyjnie konserwatywnym katolickim kraju.

Sprawdź też
Drake Grammy

Co więcej, w oświadczeniu rzecznik firmy żeglarskiej zauważył, że kierowca nie miał jak dostrzec nieprzyzwoitości na pokładzie. Zbyt absorbowało go nawigowanie ruchem łodzi. Gdyby był tego świadomy, natychmiast wysiadłby i zgłosił przestępców odpowiednim władzom – zaznaczył. W oświadczeniu zauważono również, że nienazwana trzecia osoba również znajdowała się w taksówce w tym czasie. Miała ona zasłaniać kapitanowi widok na rufę (oraz prawdopodobnie także lufę). Dlatego właśnie nie był on świadomy tego, co dzieje się z tyłu.

Przeczytajcie więcej o poczynaniach Kanye

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone