Czytasz
Kanye West i „Vultures” to już prawie zakończona saga. Mamy pierwszy album

Kanye West i „Vultures” to już prawie zakończona saga. Mamy pierwszy album

Kanye West

Kanye West podzielił wydawanie albumu Vultures na trzy części. Opóźnienia zwiększyły oczekiwania wobec tego długo teasowanego projektu. Już możemy go usłyszeć.

Premiera przekłada w nieskończoność

Kanye West od wielu miesięcy promuje wciąż niewydaną płytę Vultures, czyli projekt z producentem i raperem Ty Dolla $ign. 23 stycznia, po wielu przesunięciach, Ye podzielił premierę wydawnictwa na trzy części. Pierwszą odsłonę zaplanował na 9 lutego, drugiej mamy się spodziewać 8 marca, a trzeciej – 5 kwietnia. Dwie ostatnie daty mogą jeszcze ulec zmianie, biorąc pod uwagę historię Westa z przekładaniem premier. Poznaliśmy już jednak pierwszą część materiału.

Kanye West i Dr. Dre mają problem. Wyciekł ich wspólny album

Kontrowersyjny Kanye West

Album Vultures miał się ukazać 12 stycznia, a singiel pojawił się w połowie listopada. Kilka tygodni później West został nagrany na sesji odsłuchowej w Las Vegas, wygłaszając obszerny monolog zawierający antysemickie treści. Później autor zamieścił pisemne przeprosiny dla społeczności żydowskiej na Instagramie.

Kanye odtworzył surową wersję albumu na sesji odsłuchowej na żywo w Miami pod koniec ubiegłego roku. W tej wersji Vultures były featuringi m.in. Kodaka Blacka, Playboia Cartiego, Chrisa Browna i Freddiego Gibbsa. Popularna Nicki Minaj pojawiła się w długo oczekiwanej skończonej wersji piosenki New Body, ale publicznie stwierdziła, że nie zatwierdzi jej wydania.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone