Czytasz
Czy brak TikToka sprawi, że Conan Gray skończy karierę? Raczej nie

Czy brak TikToka sprawi, że Conan Gray skończy karierę? Raczej nie

Conan Gray

Conan Gray, po kontrowersyjnej decyzji Universalu o usunięciu muzyki z TikToka, zapowiedział jednak trzeci album pt. Found Heaven.

Conan Gray: koniec kariery

Conan Gray niedawno podzielił się refleksjami na temat kontrowersyjnej decyzji Universal Music Group (UMG) o usunięciu muzyki z TikToka. Ta sprawa wywołała ogólne niepokoje wśród artystów, którzy zaczynają obawiać się o przyszłość swoich karier w erze cyfrowej.

Gray wyznał, że początkowo czuł, jakby jego kariera właśnie dobiegła końca. Mimo to dodał, że wszystko jest w porządku. Wydaje się przyjmować sytuację z optymizmem, sugerując, że w obliczu tych zmian będzie można dostrzec nowe, kreatywne podejścia do tworzenia i udostępniania muzyki. Artysta wyraził nadzieję, że pomimo ograniczeń na TikToku pojawi się wiele fascynujących coverów a cappella. To zdarzenie podkreśla narastające napięcie między potężnymi wytwórniami muzycznymi a platformami społecznościowymi, które stały się kluczowym elementem w promocji i dystrybucji muzyki.

Fryderyk Chopin pokonany. Tribbs największym Polakiem w historii Spotify!

Nowy album artysty

Wraz z oficjalnym ogłoszeniem swojego trzeciego albumu, Found Heaven, który ukaże się 5 kwietnia tego roku. Conan Gray zaserwował fanom dodatkową niespodziankę. Nowy singiel z nadchodzącego krążka, zatytułowany Lonely Dancers, został opublikowany 9 lutego.

Sprawdź też

Album jest owocem współpracy z doświadczonym producentem Maxem Martinem, który ma na swoim koncie współpracę z Britney Spears, Katy Perry, Taylor Swift czy The Weekndem. To zapowiada fascynujący mix inspiracji lat 80. i nowoczesnych brzmień, zgodnie z eklektrycznym stylem Graya.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone