Czytasz
Snoop Dogg rozkręcił dramę z Walmartem. Poszło o… płatki

Snoop Dogg rozkręcił dramę z Walmartem. Poszło o… płatki

Snoop Dogg

Snoop Dogg nie tylko rapuje, ale też tworzy płatki śniadaniowe. Niestety wyniki sprzedażowe nie są zadowalające, więc artysta szuka winnych.

Snoop Dogg: czy Walmart i Post sabotują płatki raperów?

Amerykańscy raperzy Snoop Dogg i Master P twierdzą, że sieć supermarketów Walmart oraz firma Post Consumer Brands działają na niekorzyść ich marki płatków. Artyści uważają, że celowo utrudniają sprzedaż oraz promocję Snoop Ceral. Wszystko za sprawą nieodpowiedniego rozmieszczenia produktów na półkach sklepowych.

Płatki są rzekomo ukrywane w sklepach, przez co konsumenci nie mogą zwrócić na nie uwagi. W wystosowanym pozwie raperzy informują o sytuacjach, w których pracownicy Walmartu okłamują klientów, twierdząc, że płatków Snoop Ceral nie ma w tym supermarkecie, są także błędne kody. Prawnik duetu nazwał zaistniałą sytuację rażącym lekceważeniem firmy należącej do osób czarnych.

Nic nie ma za darmo. Jak Snoop Dogg znalazł się w kawałku Polaka?

Oskarżeni odrzucają insynuacje raperów

Przedstawiciele Walmartu informują, że na sprzedaż danego produktu wpływa wiele czynników oraz że ich sieć posiada długą historię związaną ze wspieraniem różnych przedsiębiorców. Tym samym supermarket odcina się od doniesień dotyczących szkodzenia firmie należącej do osób prywatnych.

Sprawdź też

W międzyczasie sprawę skomentowali również właściciele PCB, którzy wyznali, że również są rozczarowani tym, że popyt na płatki śniadaniowe produkowane przez raperów nie spełnił ich oczekiwań.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone