Czytasz
Kanye zapowiedział teledysk córki. North West nawinęła w nowym utworze

Kanye zapowiedział teledysk córki. North West nawinęła w nowym utworze

North West

Miss Miss Westie znów tu jest! Kanye zaprezentował wczesne etapy tworzenia teledysku North West, a teraz córka gwiazdy zarapowała w jego utworze.

Współpraca Kanye z North West

24 stycznia Kanye opublikował zdjęcie i wideo storyboardu North West do jej debiutanckiej piosenki You Don’t Want (North Interlude) na Instagramie. Niestety artysta ponownie usunął wszystkie posty z tego medium, co sprawiło, że część osób mogła przegapić tę informację. Prawdopodobnie utwór znajdzie się na albumie Vultures (Kanye i Ty Dolla $ign) lub jego drugiej części.

Przed wielkim czyszczeniem profilu raper opublikował zestaw zdjęć, na których widoczne są trzy różne okładki wspomnianego krążka. Ostatnie zdjęcie to ręcznie rysowany obraz stworzony przez North. Na rysunku Ye nosi koszulkę Vultures i prezentuje tatuaż ¥$ na prawym ramieniu, podczas gdy Dolla ma taki sam tatuaż na policzku. Podpis pod postem brzmiał: Ostatni slajd autorstwa Miss Miss Westie! North pojawiła się również na scenie podczas przedpremierowego odsłuchu w grudniu. Zadebiutowała tam ze swoim wersem w utworze Bless Me.

North West znów zaskakuje. Jej cosplay i obrazy wywołały kontrowersje

O czym będzie opowiadał teledysk?

Filmik North rozpoczyna się od podróży lamborghini na trening koszykówki. Następnie przenosimy się do scen związanych z sępami i przyjaciółmi w piżamach z okazji 10. urodzin córki Ye. Westie wybiera się także do restauracji Nobu w Malibu, gdzie z dwójką przyjaciół stają się głównymi postaciami nocnego życia.

Zanim jednak poznamy solówkę North West, możemy usłyszeć, jak poradziła sobie w nowym utworze swojego ojca. Znajdziecie go poniżej!

Sprawdź też
Thomas Bangalter Daft Punk nieopublikowany album

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone