Czytasz
Kayah i Bregović nie tylko na Feście – słynny duet wyruszy w jesienną trasę!

Kayah i Bregović nie tylko na Feście – słynny duet wyruszy w jesienną trasę!

Kayah Bregović Fest Festival Torwar trasa koncerty

Nie tylko Fest Festival. Dzień po ogłoszeniu koncertu duetu na śląskim festiwalu, dostaliśmy kolejnego newsa. Autorzy jednego z najlepiej sprzedających się albumów w historii polskiej fonografii – Kayah i Bregović wyruszą również w jesienną trasę!

Chyba każdy z nas czuje wielki sentyment do tego duetu. Śmiało można nawet powiedzieć, że prawdopodobnie nie istnieje w tym kraju osoba, która nie potrafiłby zanucić choćby jednego kawałka z ich wspólnego albumu Kayah i Bregović, od którego premiery minęło wczoraj dokładnie 21 lat. Zainteresowanie Kayah i Bregovicem nie słabnie, co udowadniała frekwencja i energia, jakie towarzyszyły im występom w ostatnich latach.

Jest to jedno z największych osiągnięć we współczesnej historii muzyki rozrywkowej w Polsce. Nie dziwi więc euforyczny odzew ze strony fanów na każde koncertowe ogłoszenie. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji usłyszeć na żywo hitowych numerów Śpij kochany, śpij, Byłam Różą i wielu innych oraz poczuć wyjątkową atmosferę na własnej skórze – koniecznie dodajcie tę trasę do swojej wishlisty.

Więcej informacji i bilety znajdziecie na dedykowanej stronie trasy!

Kayah i Bregović zagrają jesienią trzy koncerty w największych polskich miastach. Łapcie ich w Katowicach, Gdańsku i Warszawie. Kiedy? Kolejno 22, 24 i 25 października. Mamy nadzieję, że do zobaczenia!

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

– zachowaj co najmniej 1.5 metra odległości od osób, które kaszlą i kichają

Sprawdź też
Rage bity

– unikaj skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Nie panikujcie, uważajcie!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone