Czytasz
Najpierw Wick, teraz „Sonic”. Keanu Reeves zagra Shadowa w kultowej serii filmów

Najpierw Wick, teraz „Sonic”. Keanu Reeves zagra Shadowa w kultowej serii filmów

Keanu Reeves Sonic 3

Sega zdecydowała, że rok 2024 będzie należeć do Shadowa. Plotki sugerują, że Keanu Reeves zagra wielkiego rywala jeża w filmie Sonic 3.

W wirze pracy

Premiera filmu jest planowana na 20 grudnia 2024 roku. Fani od dawna wiedzą, że pojawi się Shadow. Mimo krótkiej sceny po napisach drugiej części obsada pozostawała tajemnicą. Informacja, że w produkcji Sonic 3 pojawi się Keanu Reeves, to pewne zaskoczenie, jednakże ostatnio aktor utrzymuje intensywne tempo pracy.

Jego rola Johna Wicka w serii o tym samym tytule, ze szczególnym uwzględnieniem Rozdziału 4 z 2023 roku, to wielki pokaz umiejętności aktorskich. Reeves zdaje się być gotowy na nowe wyzwania, czego dowodem jest jego udział jako Johnny Silverhand w grze Cyberpunk 2077 od CD Projekt Red. Ważny jest także udział w filmie o SpongeBobie.

Sonic to nie wszystko. Dlaczego inny Młody Jeżyk rozwali 2024?

Keanu Reeves w filmie Sonic 3: zawsze gwiazdorska obsada

Obsada filmów o przygodach sympatycznego jeża nadal przyciąga uwagę zarówno miłośników gier wideo, jak i kina. Hollywoodzkie gwiazdy, w tym Ben Schwartz i Jim Carrey, dały nowe życie i konteksty postaciom takim jak Sonic i Doktor Eggman. Wygląda na to, że podobnie będzie z Shadowem.

Ogłoszenie dotyczące potencjalnej obsady nadchodzi tuż przed premierą spin-offa o Knucklesie, za który również odpowiada wytwórnia Paramount. Idris Elba, który zagrał wspomnianego bohatera w filmie Sonic 2, ponownie wcieli się w tę rolę w sześcioodcinkowym serialu. Knuckles będzie dostępny od 26 kwietnia wyłącznie na Paramount Plus.

Sprawdź też
Amy Winehouse film

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone