Czytasz
Najpierw pierogi, potem klip… A jeszcze Killy i Bedoes wypuścili numer!

Najpierw pierogi, potem klip… A jeszcze Killy i Bedoes wypuścili numer!

Killy Bedoes

Killy i Bedoes wzbudzili ogromne zainteresowanie fanów po wspólnej sesji nagraniowej oraz występie podczas koncertu w Warszawie. Mamy już wspólny utwór artystów!

Killy i Bedoes: współpraca na szczycie

Po niedawnym przylocie do stolicy Polski Killy relacjonował swoją wizytę, dając fanom wgląd w kulisy pobytu. Na jego profilach mogliśmy zobaczyć, jak delektuje się tradycyjnymi polskimi pierogami, eksploruje lokalne atrakcje oraz odwiedza studio nagraniowe w towarzystwie Bedoesa. Podczas sesji nagraniowej artyści zaprezentowali fragmenty wspólnego utworu. Twórcy wystąpili też razem na koncercie (6 marca w Warszawie).

Wszyscy mogą wreszcie sprawdzić, jak prezentuje się collab dwóch dużych postaci rapowego światka. Panowie zatytułowali swój utwór EMBASSY / AMBASADA. Za jego produkcję odpowiada Młody Klakson, a w kompozycji udzieliła się również enigmatyczna postać o pseudonimie kittiesloverage. Nowość znajdziecie poniżej.

Bedoes powiedział, jaki kawałek go ukształtował – gratulacje dla Sentino!

Kim jest Kanadyjczyk?

Przełomem w karierze rapera okazał się utwór Killamonjaro, który stał się globalnym hitem. Debiutancki album Surrender Your Soul (2018) spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem fanów i krytyków. Również EP-ka zawierająca pięć utworów, wydana we wrześniu tego samego roku, zdobyła uznanie.

Sprawdź też
Snoop Dogg

Warto dodać, że Killy’ego inspirują tacy artyści jak Kanye West, Travis Scott i MF Doom, a jego koncerty to niepowtarzalna okazja, aby doświadczyć energii i charyzmy tej wschodzącej gwiazdy na żywo. Tymczasem zobaczcie jego nowy obrazek!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone