Czytasz
Pop-rap się nie kończy. Kizo i Bletka wydadzą wspólny album!

Pop-rap się nie kończy. Kizo i Bletka wydadzą wspólny album!

kizo bletka

Kizo oraz artystka, którą znamy przede wszystkim dzięki niemu, czyli Bletka, zapowiedzieli wspólny album. Wszystko wskazuje na to, że zobaczymy lawinę hitów.

Kizo i Bletka zabłysnęli rok temu przebojem TAXI, który już przebił magiczną barierę 100 milionów wyświetleń na YouTubie. Co więcej, zebrał prawie 60 milionów na Spotify, a także nagrano do niego kilkadziesiąt tiktoków. Był więc viralem w każdej możliwej postaci. Można było się spodziewać, że raper prędko nie porzuci nowej kompanki od nagrywania hitów. Wspólny projekt ma szansę zostać najbardziej efektywnym komercyjnie tworem od lat.

Sprawdźcie, czy Kizo aktualnie gra koncerty!

Hitowy duet

Kizo i Bletka bardzo szybko nagrali kolejny hit, który zatytułowali Hero. Ten track również rozbił bank milionowymi wyświetleniami. Dwie kooperacje wystarczyły, by jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce podjął poważną decyzję wydawniczą. Wczoraj wrzucił on na swoje sociale taki screenshot:

kizo bletka płyta
Kizo i Bletka

Raper okrasił go krótkim opisem (00:00), co zwiastowało singiel z nadchodzącej płyty. O północy ze środy na czwartek otrzymaliśmy trzeci utwór tej dwójki. Piosenka została zatytułowana BOOMBOO i jest kolejnym wakacyjnym bangerem. Za produkcję odpowiada BeMelo.

Pierwsza damsko-męska płyta rapowa od lat

Kooperacja na zasadzie raper nawija zwrotki, a wokalistka śpiewa refren to jedna z najbardziej popularnych i oklepanych kombinacji w rodzimym mainstreamie. Utworów tego typu było już od groma i drugie tyle nas czeka, zanim ta formuła się wyczerpie. Mało kto jednak decyduje się na nagranie z piosenkarką całego albumu.

Sprawdź też
Tribbs

Czy Kizo rzeczywiście podejmie próbę nagrania krążka składającego się tylko z letnich hitów z Bletką carrującą refreny? Jeżeli od kogoś mielibyśmy spodziewać się takiego ruchu, to właśnie od niego. Pozostaje nam czekać na rezultat ich tych starań. Samochodowe radia już zacierają ręce.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone