Czytasz
Kizo i 4 miliony w Gdańsku – “Akwen” zdobywa YouTube

Kizo i 4 miliony w Gdańsku – “Akwen” zdobywa YouTube

Kizo, fot. Dagmara Szewczuk, mat. promocyjne

Kizownikowi nie straszny chłód i wiatr – jeszcze w zimie zabrał nas prosto do Gdańska. Jego Akwen, nagrany w ramach projektu Miasto Muzyka powered by Empik Music, doczekał się 4 mln odsłon!

Projekt Miasto Muzyka, którego byliśmy pomysłodawcami i wykonawcami dla Empik Music, to muzyczne pocztówki z rodzinnych okolic stworzone przez zaproszone do udziału gwiazdy. W Trójmieście naszym przewodnikiem stał się Kizo. Raper urodzony w Gdańsku doskonale sprawdził się w tej roli. Mamy na to konkretne dowody – na tę nadmorską wycieczkę wyruszyło już ponad 4 miliony słuchaczy i słuchaczek! 

Gdańskie molo to mój czerwony dywan – nawijał w kawałku wyprodukowanym wraz z Duitem raper. Styl GDA jak najbardziej w formie! Podczas nocnej przejażdżki Kizo zwiedzał porty i szukał w nich weny, a my już nie możemy się doczekać, kiedy zacumuje w stolicy. Kizo zasili bowiem rozkład jazdy cyklu Lato w Plenerze. Pierwszy przystanek: warszawski REJS. Ale to nie koniec! Gdański raper zawita również w Katowicach – w lipcu będziemy mogli go posłuchać na dziedzińcu zabytkowej Fabryki Porcelany.

Sprawdź też

Bilety dostępne w Going. od 19.04 tutaj!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone