Czytasz
Kizzers od Kizo vs. donut Ekipy – kiedy znani raperzy lecą na słodko

Kizzers od Kizo vs. donut Ekipy – kiedy znani raperzy lecą na słodko

Dissy i beefy? Przeżytek. Właśnie jesteśmy świadkami pierwszego pojedynku na własną słodką przekąskę w polskim rapie.

Od 28 marca w sprzedaży są donuty Ekipy, a 31 marca – baton Kizzers od rapera Kizo. Ta wyjątkowa zbieżność czasowa i fakt, że oba produkty będą dostepne w jednej z popularnych sieci sklepów sprawia, że nie sposób ich ze sobą nie porównywać. Którą przekąskę wybiorą fani raperów?

kizzers
Kizzers / źródło: YouTube

Kizzers czy donut Ekipy?

Donuty Ekipy nie są zupełnym zaskoczeniem dla wtajemniczonych. Friz i jego współtowarzysze zajadali się pączkami w teledysku do utworu Napad na bank, więc można było spodziewać się, że ich sygnaturowany donut to kwestia czasu. Na swoim Instagramie założyciel Ekipy również pałaszuje pączka. Po sukcesie ich lodów taka akcja wydaje się logicznym posunięciem. Inną kwestią, której nie można pominąć, jest natomiast skład donutów, który wzbudza wątpliwości dietetyków oraz fanów Friza.

Kizzers atakuje

A co z Kizownikiem? Jaki sposób wymyślił na zdominowanie rynku cukierniczego? Raper reklamuje swój kokosowy (jakżeby inaczej $$$) batonik serią krótkich, humorystycznych skeczy ze sobą w roli głównej. Czy śmiesznych? Oceńcie sami_e:

DOBRY CI WYSZEDŁ TEN KIZZERS, TAKI NIE ZA SŁODKI

Któremu klubowi kibicuje Kizo? Sprawdź

Oprócz tego, raper gra kartą braku cukru (cukier jest, ale rzeczywiście niedużo, jak na batonik). Niezależnie od tego, która słodkość okaże się większym sukcesem, jedno jest pewne – sklepy mogą przeżywać prawdziwe oblężenie w najbliższych dniach. W sumie to już trochę taka polska tradycja…

Czy Kizzers sprawi, że znów zobaczymy takie pojedynki w parterze?

…Którą kultywują zarówno starzy, jak i młodzi.

Raczej nie ma wątpliwości, że donuty Ekipy nie dorównają szaleństwu, które miało miejsce przy okazji ich lodów.

Sprawdź też
White Widow Szpaku

Polecamy śniadania w Warszawie

Równie oczywiste jest to, że czasem można zjeść coś słodkiego, ale jakby nie było – cukier uzależnia. Oprócz tego, warto zawsze sprawdzić skład produktu – na ogół im więcej cukru, oraz dziwnie brzmiących związków chemicznych (lub tych, które mogą wydawać się niegroźnie, jak tłuszcz palmowy), tym gorzej. Nie przesadzajcie więc, wybierajcie mądrze i smacznego!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone