Czytasz
Kogo usłyszycie w kolejnych rozmowach z cyklu Bilet Wsparcia Live? Oto rozkład jazdy na ten tydzień!

Kogo usłyszycie w kolejnych rozmowach z cyklu Bilet Wsparcia Live? Oto rozkład jazdy na ten tydzień!

Bilet Wsparcia Live No Problem Bracka 2 wegan eko live online streaming zostań w domu

W tych ciężkich czasach dla organizatorów wydarzeń, artystów, właścicieli klubów i wszystkich ludzi związanych z kulturą nie możemy stać bezczynnie. Kolejnym etapem naszych działań w ramach akcji Bilet Wsparcia są wywiady przeprowadzane na żywo na naszym Instagramie.

W ubiegłym tygodniu złapaliśmy się z Adamem Sajnukiem, Łukaszem Lorencem i Jakubem WalczakiemPierwszy z nich opowiedział nam o sytuacji Teatru WARSawy, z dwoma kolejnymi porozmawialiśmy o wrocławskich klubach Surowiec/Tunel. Nie zatrzymujemy się i przedstawiamy Wam plany na ten tydzień!

Weź udział w akcji Bilet Wsparcia i kup cegiełki dla swoich ulubionych organizatorów, artystów czy klubów!

Już dzisiaj, we wtorek (12 maja) porozmawiamy Maciejem Szczurkiem, właścicielem klubokawiarni i wegańskiej restauracji No Problem. Z kolei w czwartek (14 maja) połączymy się z Magdaleną Dubrawską odpowiedzialną za działania Sold Out Agencja, a jednym z tematów, jakie poruszymy, będzie oczywiście akcja #Hot16Challenge2. Oba wideoczaty odbędą się o godzinie 12:00. Oba zobaczycie na Facebooku Going.

Jak widzicie, ten tydzień zapowiada się różnorodnie, od gastronomii i wegańskich klimatów, aż do agencji obsługującej jedną z największych wytwórni hip-hopowych w Polsce. Jakie będziemy poruszać podczas tych dwóch wideorozmów na Facebooku? Dowiecie się odpalając nasze lajwy. Śledźcie nasze kanały, poprzez które będziemy informować Was o następnych gościach naszego cyklu Bilet Wsparcia Live. Pamiętajcie, damy radę!

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

Sprawdź też

– zachowaj co najmniej 1.5 metra odległości od innych osób

– unikaj skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Nie panikujcie, uważajcie!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone