Czytasz
Kogo w 2023 słuchał Robert Lewandowski? Na pewno polskiego rapera

Kogo w 2023 słuchał Robert Lewandowski? Na pewno polskiego rapera

Playlista Roberta Lewandowskiego

Koniec roku zbliża się nieubłaganie, a to oznacza, że użytkownicy Spotify odkrywają swoje muzyczne podsumowanie minionych 12 miesięcy. Tymczasem Robert Lewandowski typuje artystów, którzy pojawią się w jego Spotify Wrapped.

Robert Lewandowski stawia na polski rap

Od jakiegoś czasu streamingowy gigant Spotify jest oficjalnym sponsorem FC Barcelony, czyli klubu, w którym gra Robert Lewandowski. W związku z tym piłkarz pojawił się na instagramowym profilu szwedzkiej aplikacji i odpowiedział na pytanie dotyczące tego, jakich artystów słuchał najczęściej w 2023 roku.

Okazuje się, że Lewy postawił na muzykę z polskiego podwórka oraz na dźwięki prosto z Portoryko. Piłkarz informuje, że na jego liście najpewniej pojawią się ReTo i Daddy Yankee. Oczywiście w tamtym momencie zawodnik FC Barcelony nie mógł być pewny, czy jego muzyczne strzały okażą się trafne, jednak już teraz każdy użytkownik Spotify może sprawdzić, czy jego przywidywania miały coś wspólnego z rzeczywistością. Jak widać, polski rap jest bliski Robertowi, ponieważ to nie pierwszy raz, kiedy piłkarz wspomina przedstawicieli tego gatunku. Piłkarz kilkukrotnie mówił o tym, że słucha utworów pochodzących z dyskografii Quebonafide, Małacha czy właśnie ReTo.

Dżem z Quebonafide, no i Shakira. Taką plejkę ma Robert Lewandowski

Czy Lewy udostępni swój Spotify Wrapped?

Na początku tego roku, w ramach akcji promocyjnej przeprowadzonej przez Spotify, Lewandowski podzielił się z fanami muzyką, której słucha tuż przed pojawieniem się na boisku. Sportowiec podkreślił, że muzyka odgrywa dla niego szczególną rolę w całym procesie przygotowania się do meczów. Na playliście stworzonej przez Roberta można było znaleźć kultowe kawałki, takie jak Hips Don’t Lie od Shakiry, Temperature Seana Paula czy Rock Your Body od Justina Timberlake’a.

Sprawdź też
najlepiej sprzedający się album rapowy Eminem Fortnite

Skoro zawodnicy FC Barcelony tak chętnie publikują swoje muzyczne wybory, to być może Robert Lewandowski podzieli się z fanami pełnym zestawieniem przygotowanym przez Spotify. W takim przypadku poznalibyśmy nie tylko ulubionych wykonawców kapitana reprezentacji Polski, ale również najczęściej słuchane utwory oraz płyty. Jak na razie musimy się jednak zadowolić własnymi Spotify Wrapped.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone