Czytasz
Kolejna edycja Tattoo Konwent w Poznaniu

Kolejna edycja Tattoo Konwent w Poznaniu

Tattoo Konwent

Artystyczne tatuaże, połykanie noży i alternatywna muzyka – to wszystko już w pierwszym tygodniu kwietnia podczas Poznań Tattoo Konwent. Sprawdźcie co dokładnie czeka nas podczas tej imprezy. 

To wydarzenie jest tak zwaną gratką dla wszystkich miłośników tatuażów. Na początku kwietnia w hali Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się kolejna, czwarta w tym mieście edycja Tattoo Konwent. To zarazem dwudziesta ósma ogólnopolska odsłona tej imprezy, będącej wielkim świętem tatuażu i muzyki. 

Event przyciąga zarówno masę wielbicieli tego rodzaju sztuki, jak i najzdolniejszych tatuażystów z całego kraju. Tegoroczna edycja konwentu będzie niezwykła między innymi z powodu rekordowej liczby stanowisk. Poza świetnymi tatuażystami, czeka nas wiele innych atrakcji. Wśród nich konkurs na najlepszy tatuaż, w którym zwyciężyć można w jednej z dziesięciu kategorii (m.im. na najlepszą dziarkę neotradycyjną, graficzną czy realistyczną).

Tattoo Konwent to nie tylko tatuaże. To także festiwal muzyki i sztuki alternatywnej, która towarzyszyć nam będzie przez całe dwa dni. Podczas poznańskiej imprezy wystąpi m.in. jeden z najbardziej rozchwytywanych polskich zespołów  – Bokka, a także performerzy z The Death Do Us Part Danger Show. Małżeństwo nazywane jest często “najniebezpieczniejszym na świecie” za sprawą umiejętności, jaką opracowali już do perfekcji, czyli podnoszenia adrenaliny widzów do granic możliwości. Rzucanie nożami i połykanie mieczy to dla nich chleb powszedni. Po całym dniu atrakcji przyjdzie oczywiście czas na afterparty. Czego chcieć więcej?

Impreza idealna zarówno dla tych, którym  brakuje już miejsca na kolejne tatuaże, jak i tych dopiero poszukujących inspiracji. Możecie wpaść tam 6 i 7 kwietnia.

Sprawdź też

Bilety dostępne są w Going. My będziemy na pewno, więc do zobaczenia! 

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone