Czytasz
Millennium Docs Against Gravity – ostatni dzień tańszych karnetów

Millennium Docs Against Gravity – ostatni dzień tańszych karnetów

Millennium Docs Against Gravity

W maju czeka nas 16. edycja największego festiwalu filmów dokumentalnych w Polsce – Millennium Docs Against Gravity. To ostatnie chwile, kiedy możecie kupić karnety w niższej cenie!

Millennium Docs Against Gravity odbędzie się w tym roku po raz szesnasty. To jedno z tych wydarzeń, na które niecierpliwie czekają wszyscy fani kina dokumentalnego, zaprzeczającego wszelkim stereotypom i utartym schematom. O zainteresowaniu wydarzeniem świadczy chociażby ubiegłoroczna frekwencja na filmowych pokazach, które przyciągnęły sześćdziesiąt pięć tysięcy widzów w pięciu polskich miastach. Poza fenomenalnymi produkcjami, organizatorzy każdorazowo zapewniają nam też niecodzienne spotkania – wśród osobowości pojawiających się w ramach festiwalu wymienić można m.in. M.I.A., Siergieja Łoźnicę czy Cicciolinę

Patrząc na ogłoszone już tytuły, mamy pewność, że w tym roku poprzeczka będzie postawiona równie wysoko. Pisaliśmy już wcześniej, że w czasie Millennium Docs Against Gravity polską premierę będzie miał chociażby najnowszy film Wernera Herzoga – Spotkanie z Gorbaczowem. Poza tym mocną pozycją jest też In Touch Pawła Ziemilskiego, wyróżniony nagrodą specjalną podczas IDFA w Amsterdamie oraz propozycje filmowych hitów prosto z renomowanego SundanceBisbee ’17Anthropocene: The Human Epoch. Problemy społeczne, tematy polityczne, nowe technologie, zapowiedzi końca gatunku ludzkiego. Mieszanka, w której absolutnie każdy znajdzie interesujące go zjawisko. 

MDAG to idealna okazja do poszerzenia swoich horyzontów i zwrócenia uwagi na wiele kwestii, często pomijanych przez nas w codziennym życiu. Jeśli wybieracie się na festiwal nie zwlekajcie z kupnem karnetów – tylko do 31 stycznia możecie zdobyć je w niższej cenie!

Karnety znajdziecie tutaj

 

 

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone