Czytasz
Szpaku i PLK na wspólnym koncercie

Szpaku i PLK na wspólnym koncercie

PLK

20 marca w stołecznej Progresji na jednej scenie pojawią się Szpaku i PLK. Dwóch młodych, niezwykle zdolnych i zdobywających coraz większą popularność raperów zaprezentuje numery ze swoich najnowszych płyt.

Szpaku to podopieczny wytwórni B.O.R. Records należącej do jednego z najważniejszych graczy na scenie – Palucha. 25-letni raper śmiało pretenduje do czołówki rap sceny, do której przedziera się w imponującym tempie. Na swoim koncie ma debiutancki album Atypowy, który pokrył się w Polsce platyną. Za produkcję na płycie odpowiadali m.in. Michał Graczyk czy Kubi Producent. Raper współpracował m.in z Kazem Bałagane, wspomnianym Paluchem, Włodim, Słoniem czy Guziorem, a obecny rok zaczął od głośno komentowanego dissu z Bezczelem.

Z kolei PLK to francusko-polski fenomen, który szturmem wbił się na scenę nad Sekwaną. Raper z rocznika 97 wydał w ubiegłym roku album Polak, po którym zrobiło się o nim głośno również w naszym kraju. Artysta zaprosił do jednego z numerów Palucha, który jak widać jest elementem wspólnym obu obiecujących hip-hopowców. Milionowe wyświetlenia w serwisach streamingowych, bardzo przyzwoite skille i rosnąca rzesza fanów. Przyszłość PLK mieni się w dość kolorowych barwach.

20 marca, Progresja, Warszawa – save the date! Bilety dostępne są w Going.

Sprawdź też
White Widow Szpaku

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone