Czytasz
Impreza w teatrze? this.place ponownie zaskakuje

Impreza w teatrze? this.place ponownie zaskakuje

this.place

Początek kwietnia w Krakowie zapowiada się bardzo interesująco. To za sprawą kolejnego wydarzenia z serii this.place.

Techno impreza w teatrze. Ciekawa opcja, prawda? Jeśli do tak nietypowej przestrzeni dojdzie jeszcze wysokiej jakości muzyka, to może oznaczać naprawdę niezapomniane wydarzenie. I taki właśnie scenariusz przewidujemy w przypadku nadchodzącej imprezy this.place.

This.place to stosunkowo nowy cykl imprez w Krakowie, odbywających się za każdym razem w zupełnie innej, nietypowej i intrygującej miejscówce. Ostatnim razem była to sala żyrandolowa w Hotelu Forum, teraz czas na Teatr im. Juliusza Słowackiego. Jego bogato zdobione wnętrza zyskają zupełnie nowy wizerunek, a to dzięki przygotowanej specjalnie na tę oprawie multimedialno-wizualnej. 

Po udanej imprezie z berlińskim DJ-em Monolokiem, przyszedł czas na Anii – to właśnie ona będzie gwiazdą wieczoru w krakowskim teatrze.

Pod pseudonimem Anii kryje się Ania Iwańska, mieszkająca na codzień w Londynie DJ-ka polskiego pochodzenia. Związana z wytwórnią Kompakt specjalistka w serwowaniu dynamicznego, intensywnego techno, które w pełni pochłonie Was podczas jej seta.

Sprawdź też
Walentynki 2024

Wszystko wskazuje na to, że zbliżająca się wielkimi krokami imprezka this.place jest pozycją, którą należałoby zaznaczyć w kalendarzu, a następnie zaliczyć 5 kwietnia.

Bilety na to wydarzenie możecie kupić w Going.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone