Czytasz
Koncertowe akcje Maty są już legendarne. Wybraliśmy najlepsze

Koncertowe akcje Maty są już legendarne. Wybraliśmy najlepsze

Nowy rok, nowe wydarzenia. Z tej okazji zebraliśmy dla was najciekawsze koncertowe akcje Maty. Co się wydarzyło na jego gigach?

Skok ze spadochronem

@going.app

@MATA @soldout_agencja #mata #33mata

♬ original sound – Going.

Zwykłe wbieganie na scenę? Phi, to robi każdy. Mata postanowił urozmaicić sobie nieco robotę i na koncert we Wrocławiu przyleciał samolotem, który zrzucił go nieopodal sceny. Co ciekawe, był to jego pierwszy skok ze spadochronem w życiu! Zresztą zobaczcie sami, co wam będziemy mówić. A jeśli jednak chcecie dokładniejszej relacji z tego zdarzenia, to złapiecie ją tutaj. I nie, to nie jest jedyny spektakularny skok, jeśli chodzi o koncertowe akcje Maty!

Skok ze sceny

Koncertowe akcje Maty

Oddani fani znający wszystkie teksty na pamięć czasami potrafią sprawić, że zapomina się o gruncie pod nogami. I tak było w tym przypadku. Mata jednak prędko podniósł się z podłogi i wrócił na scenę bez większych obrażeń. Dzień później, na kolejnym koncercie, nawiązał do całej sytuacji i dał znać, że nic mu się nie stało, bo ostatnio dużo ćwiczy i jego ciało nabiera coraz więcej krzepy 💪

Zagranie numeru z oddanym fanem

Koncertowe akcje Maty

Nie jest to oczywiście odosobniona sytuacja. W końcu wielu raperów zrobiło już coś podobnego. Niemniej trudno nie docenić, jak ogromne szczęście wywołał u fana Mata, gdy wziął go na scenę, by razem zagrać Kiss Cam. Młody niesamowicie się wczuł i wyszło to po prostu uroczo!

Sprawdź też
Snoop Dog Marihuana

Pływanie na bananie

Pobyt nad morzem można uczcić na kilka sposobów. Artyści najczęściej wybierają po prostu zrobienie, co trzeba na koncercie, a potem pójście w melanż. No, można i tak, ale czemu sobie nie urozmaicić pierwszej z rzeczy? Mata pojawił się na scenie w Gdańsku za sprawą… pontonu w kształcie banana. Tak trzeba żyć.

Wywołanie trzęsienia (?!)

Dzień po wiekopomnym wydarzeniu na warszawskim Bemowie ogólnopolskie media wręcz oszalały. Okazało się, że część osób z bloku nieopodal została ewakuowana z powodu… trzęsienia ziemi. Jak relacjonowali potem mieszkańcy, można było odczuć bardzo mocne wibracje dochodzące z lotniska. Czy 40000 skaczących nóg może wywołać podobny efekt? Ostatecznie nic nie udowodniono, a sam blok nie uległ uszkodzeniu. Ciężko powiedzieć więc czy coś rzeczywiście było na rzeczy. Za to numer Maty o tytule Blok zyskał dodatkowe znaczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Koncertowe akcje Maty

Kto wie, co jeszcze wydarzy się na dwóch najbliższych koncertach? Zobaczcie je sami!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone