Czytasz
Cały kraj jara się jej ksywką i bibką, a ona rusza w Polskę – koncerty Young Leosi z Hulanki Tour

Cały kraj jara się jej ksywką i bibką, a ona rusza w Polskę – koncerty Young Leosi z Hulanki Tour

Hulanki Tour Young Leosia trasa

Młoda Leokadia rusza w debiutancką trasę po Polsce. Start Hulanki Tour już za 2 tygodnie, a bilety na koncerty Young Leosi właśnie trafiły do sprzedaży.

Na tę wiadomość czekali wszyscy. Young Leosia, niekwestionowana królowa dżungli oraz wszelkich list przebojów i rankingów sprzedaży, wyrusza w swoją pierwszą, solową trasę Hulanki Tour i wjeżdża w koncerty w całym kraju! 👑🏆 A my, oczywiście, mamy bilety na koncerty Young Leosi.

Autorka viralowych Szklanek odwiedzi aż siedem miast w kraju. W ramach Hulanki Tour Leosia zagra w Krakowie, Poznaniu, Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Szczecinie i Gdańsku. W harmonogramie znalazły się zarówno największe polskie kluby, jak i hale. Pierwsze wydarzenie obędzie się już 19 listopada w krakowskim Klubie Studio, a finał trasy zaplanowany został na 18 grudnia w gdańskim B90.

W związku z nadchodzącą trasą Young Leosia przygotowała dla fanów wyjątkowe widowisko muzyczno-taneczno-wizualne. Za wrażenia na scenie odpowiedzialni będą między innymi topowi polscy tancerze, którzy jak nikt inny czują ten hip-hop! Jak zapowiada na swoim insta, już wkrótce poznamy cały skład, który dołączy do hulankobusa. Dokładnych szczegółów jeszcze nie znamy, ale wiemy za to jedno – koncerty Leosi w ramach Hulanki Tour z pewnością będą historycznym wydarzeniem w polskim rapie!

Jak pisaliśmy po wypuszczeniu jej debiutanckiej EP-ki:

Stało się. Movement Leokadii zapewnił Hulankom osiągnięcie statusu platynowej płyty jeszcze przed premierą. Young Leosia zrobiła więc coś, co nie udało się takim raperom jak Guzior, Kizo czy Bedoes. Zdobycie platyny przy debiucie, który w dodatku składa się głównie z utworów śmigających w sieci od dawna, to nie lada sztuka. Przepowiednia się spełniła. Leosia faktycznie stała się twarzą wjazdu kobiecego rapu do mainstreamu.

Sprawdź też
Asteria

Bez wątpienia podobnie będzie z promującą ten materiał, najgorętszą w tym roku trasą. O tym, jak bardzo Young Leosia potrafi rozgrzać publiczność przekonaliśmy się już na warszawskim koncercie Maty. Kto tam był z pewnością doskonale zapamiętał to, co działo się na jej gościnnym występie 🔥🔥

Dobra nie ma co się tutaj dłużej rozwodzić – nie zwlekajcie z zakupem i wbijajcie po bilety poniżej 👇

Young Leosia koncerty
Koncerty Leosi specjalnie dla cb ;* UwU

Bilety na koncerty Leosi w ramach Hulanki Tour kupicie tutaj!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone