Czytasz
Korzystajcie z ostatnich ciepłych nocy – gdzie tańczyć w plenerze?

Korzystajcie z ostatnich ciepłych nocy – gdzie tańczyć w plenerze?

Wisłoujście 999 maraton miłości plener festiwale koncerty MORE techno impreza

Czy tego chcemy, czy nie, lato powoli chyli się ku końcowi. Ostatnie dni sierpnia to idealna okazja, żeby złapać jeszcze upalne noce i przeżyć coś w plenerze.

Z tego właśnie powodu wybraliśmy dla Was kilka nadchodzących imprez plenerowych, podczas których z pewnością nie będziecie się nudzić. Festiwale poza miejskim zgiełkiem, kameralne imprezki na czilu czy taneczne maratony – jak to się mówi, dla każdego znajdzie się coś dobrego. Korzystajcie z lata!

Wisłoujście 2020, 21-23 sierpnia/28-30 sierpnia

Trzecia edycja Wisłoujścia będzie wyjątkowa pod kilkoma względami. Po pierwsze – odbędą się dwa festiwalowe turnusy, po 2 – będzie to jeden z niewielu festiwali w Polsce (i na świecie!), który odbędzie się w normalnej formie. Last but not least – tańce w trójmiejskiej twierdzy potrwają trzy dni, a nie jak do tej pory dwa. O oprawę muzyczną zadba ścisła czołówka polskiej sceny – VTSS, Kovvalsky, MKO, Eltron, Dtekk, Catz ‚N Dogz, Błażej Malinowski, Anja Kraft czy T A K A.

LAS Tribe Open Air 2020, 27-30 sierpnia

Przepiękna natura, w której otoczeniu odbywa się festiwal LAS to powód, dla którego moglibyśmy tam wracać co roku. Jeśli dodamy do tego ciekawą selekcję muzyczną, szamkę wege/wegan i ludzi, z których aż bije zajawa na robienie oddolnego festiwalu dla tych, którzy chcą na chwilę wyrwać się z miejskiego zgiełku, to otrzymamy wydarzenie, którego nie wypada w tym roku przegapić.

50 godzin miłości na plaży, 28-30 sierpnia

Haile Gebrselassie, Eliud Kipchoge, Paula Radcliffe i 999 mają jeden wspólny mianownik. Wszyscy są dobrzy w maratony. Nie ważne, czy 42 czy 50, trzymają formę i tempo od startu, aż do mety. W rolę izotoników i dopingujących wcielą się m.in. Private Press, Sept, Swarm Intelligence i T A K A. Dla tych, którzy jednak zdecydują się pozostać w Warszawie taka aktywność wydaje się być bardzo kuszącą propozycją.

999: Maratońska Rozgrzewka z Scalameriya, 22 sierpnia

Pamiętajcie, że zanim rozpoczniecie jakikolwiek duży wysiłek, najważniejsza jest rozgrzewka. Prosta kalkulacja – przed przystąpieniem do 50 godzin miłości na plaży zróbcie kilka przebieżek i skipów z Scalameriyą. Nie zaszkodzi, z pewnością doda wigoru.

Ring Ring: KAMP!, 20 sierpnia

Dawajcie na Ring, gdzie do zabawy zaprosi tym razem nie Krystian Pudzianowski, a trio KAMP!. Szukanie własnego brzmienia oraz romanse z elektroniką i techno spowodowały, że koncerty chłopaków to już regularna impreza. Przedłużamy weekend i widzimy się w Lunaparku.

Syntetyk w Palomie, 21 sierpnia

Jeśli w letniej aurze brakuje Wam nieco mroku, brudu i szorstkości, to dobrze się składa. Ekipa Syntetyku przejmie w ten piątek nadwiślańską Palomę i zadba o to, żebyście zbyt długo nie siedzieli przy stolikach. Zagrają Mchy i Porosty w opcji live, Huragan oraz Dzuma.

Sprawdź też

Lado w Mieście: Eurodanek i Polonia Disco, 23 sierpnia

Plany o leniwej niedzieli odłóżcie na inny termin. W najbliższą dajcie się ponieść energii i radosnej muzyczce, jaką zaserwują Wam Eurodanek i ekipa Polonii Disco. Zero problemów, błoga beztroska, czysta radość i uderzające do mózgu endorfiny. Czy to właśnie nie tego potrzebujemy w tych ciężkich czasach?

Splot Słoneczny #7, 23 sierpnia

Kolejne niedzielne tańce w ramach Splotu Słonecznego to wizyta minimalistów z ekip Sojuz. Amnesiac i Valdemar ST zadbają o odpowiedni groove, a wtórować im będą rezydenci cyklu Nowosad i NuCasa.

Wycieczka w góry – Turnus w Boogaloo, 20 sierpnia

Dobra zabawa, dobre humory i dobra muzyczka. Wpadnijcie na żoliborską plażę, żeby się maksymalnie wyczilować, napić drinka, pogadać z ziomkami i poruszać bioderkami.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone