Czytasz
Kosmiczny koncert – SOKÓŁ, PEZET i PRO8L3M łączą siły i wystąpią na jednej scenie

Kosmiczny koncert – SOKÓŁ, PEZET i PRO8L3M łączą siły i wystąpią na jednej scenie

kosmiczny koncert

Już 5 marca 2021 odbędzie się pierwszy z serii koncertów dedykowanych  katowickiej Hali Spodek. Na jednej scenie wystąpią najwięksi giganci polskiego hip-hopu: Sokół, Pezet oraz PRO8L3M

Kosmiczny koncert to okazja do premierowego odsłuchu najnowszego albumu Sokoła NIC w opcji live. Pezet i PRO8L3M zagrają szeroki przekrój utworów z repertuaru wszystkich wydawnictw. Koncertom Sokoła i PRO8L3M-u będzie towarzyszyła całkowicie nowa oprawa wizualna, a Pezet wróci do Katowic ze swoim sprawdzonym w bojach live bandem. 

Dobór artystów nie jest bynajmniej przypadkowy. Sokół, Pezet i PRO8L3M mają na swoim koncie liczne współprace i nigdy nie ukrywali wzajemnej sympatii. To wydarzenie to prawdziwa celebracja rapu z najwyższej półki. Nieczęsto zdarza się, żeby artyści tego formatu występowali wspólnie na jednej scenie. Bogata dyskografia każdego z nich sprawia, że na koncercie usłyszycie największe klasyki w historii polskiego rapu. To także niepowtarzalna mieszanka brzmień i osobowości, które mają za sobą lata koncertowania.

kosmiczny koncert
PEZET, SOKÓŁ I PRO8L3M

Kosmiczny koncert z Pezetem, Sokołem i PRO8L3MEM w rolach głównych

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone