Czytasz
Którą piosenką Stachursky’ego jesteś? [PSYCHOTEST]

Którą piosenką Stachursky’ego jesteś? [PSYCHOTEST]

psychotest

Są tu jacyś fani Doskozzzy? To się dobrze składa, bo mamy dla Was totalnie wykorbiony psychotest, z którego dowiecie się, którą piosenką Stachursky’ego jesteście. Czy to nie brzmi dosko?

„Doskooooozzza, wiksooooozzza” – te dwa słowa od jakiegoś czasu podśpiewuje sobie niemalże cała Polska. Jacek Stachursky odkrył siebie na nowo, poszedł w astralne i kosmologiczne klimaty, a przy okazji zaraził tym pokaźną grupę swoich rodaków. Ludzie oszaleli na punkcie jego komunikacji, wizerunku i tekstów. Jeśli dodać do tego kotła tłuste bity, Wszechpotężnego Etyzera, oddanych korbiarzy i totalny odpał to otrzymamy Doskozzzę kompletną.

No dobra, tyle tytułem wstępu. Przejdźmy do konkretów. Przygotowaliśmy dla Was całkowicie unikatowy psychotest, po rozwiązaniu którego dowiecie się którą piosenką Stachursky’ego jesteście. CZY TO NIE BRZMI JAK SPEŁNIENIE MARZEŃ?

Psychotest rozwiązany? Koniecznie dajcie znać w komentarzach, co Wam wyszło! Sprawdźcie też nasz tekst, w którym piszemy, za co uwielbiamy Stachursky’ego.

Pamiętajcie, że Stachursky wyruszył w trasę Doskozzza Tour 2k19. Muzyk odwiedzi jeszcze Warszawę, Gdańsk, Katowice, Kraków i Wrocław. Nie przegapcie tych kilku okazji na zobaczenie Stachursky’ego na żywo.

Bilety na wszystkie koncerty w ramach trasy dostępne są w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone