Czytasz
Kukon i PRO8L3M we wspólnym kawałku!

Kukon i PRO8L3M we wspólnym kawałku!

KUKON

Kukon z duetem PRO8L3M atakują HARD FLEX DRIVE. Najnowszy album ROUGH N’ GENTLE jest już dostępny na platformach streamingowych.

Kukon to jeden z najciekawszych i najbardziej utalentowanych raperów młodego pokolenia.  Ma w dorobku znakomicie przyjęte mixtape’y „Ogrody”, albumy „Kraków, Marzec 2020” czy „Dramat”. Technika, mocne, zapadające w pamięć teksty, zaskakująca charyzma i intrygująca osobowość Kukona sprawiły, że zebrał wokół siebie mocne i szalenie liczne grono fanów, którzy wykupili preorder „ROUGH N’ GENTLE” do ostatniej sztuki. Raper zostawił fanów w stanie rozbudzonej ciekawości i oczekiwania.

KUKONOZAUR TOUR JUŻ W KWIETNIU – ZŁAP KUKONA NA ŻYWO

Najnowsza płyta Kukona, która miała premierę dzisiaj, niewątpliwie zaskakuje w warstwie muzycznej oraz wizualnej. Raper postawił na świeże, bezkompromisowe podejście i dzieli się swoimi hi-tech’owymi fascynacjami. W nowym klipie osadzonym całkowicie w świecie sci-fi pokazuje, jak otwiera nowy rozdział w swojej twórczości. Zobaczcie sami!

Kukon x PRO8L3M

HARD FLEX DRIVE to konfrontacja Kukona z jego wieloma osobowościami. Od pierwszych sekund można rozpoznać bit Steeza w jego niepowtarzalnym klimacie, Wszystko uzupełnia mocny i wpasowany w ciężką atmosferę refren Oskara. W niezwykłym, futurystycznym teledysku Kukon ukazuje swoje oblicza nie z tego świata. Co więcej, wykreowane w całości cyfrowo przestrzenie stają się areną walki, która w napięciu nieustannie toczy się pomiędzy jego wieloma alter ego. Raper w roli obserwatora eksploruje ten przekraczający granice wyobraźni, dystopijny świat. Sceny, które oglądamy, wykreowane zostały w całości, niczym film science fiction, w świecie 3D. Reżyserem i autorem teledysku jest @ Muzzle – Michał Niedopytalski.

ALL-IN 22 TOUR PRO8L3MU TRWA – WCIĄŻ MOŻESZ KUPIĆ BILETY

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone