Czytasz
Ogrody zamknięte. Kukon kończy z popularną serią mixtape’ów

Ogrody zamknięte. Kukon kończy z popularną serią mixtape’ów

Kukon Ogrody Mixtape

Kukon zapowiedział kolejny mixtape z serii Ogrody. Jak się okazuje, zamknie on trylogię. I to będzie na tyle.

Ogrody Mixtape 3 to ostatnie wydawnictwo spod wiadomego szyldu. Kukon zapowiedział to na swoim instastory. Podał również datę jego wydania. Raper nie zamierza bynajmniej zrezygnować z tradycji, którą powołał do życia dłuższy czas temu. Podobnie jak poprzedni mixtape, pojawi się w Boże Narodzenie. Czyli 25 grudnia. Z kronikarskiego obowiązku: pierwszy krążek ukazał się z kolei 29 grudnia.

Kukon Ogrody Mixtape

Ogrody Kukona zyskały ogromne uznanie wśród fanów. Ich melancholijny, ciężki klimat, niedbale nagrywane teledyski i specyficzne bity podbijały serca słuchaczy w trakcie zim 2019 i 2020 roku. Sporą rolę w zbudowaniu fenomenu tych płyt odgrywa właśnie pora roku i data premiery. Fani wręcz domagali się kolejnej edycji. Po roku przerwy jeden z najpopularniejszych raperów zamierza spełnić ich potrzebę, ale z zastrzeżeniem, że robi to po raz ostatni.

Kukon Ogrody Mixtape

Co więcej, te krążki są publikowane od lat na kanale Ogrody, którego nazwa pochodzi od osiedla, z którego wywodzi się Kukon. Warto wspomnieć, że artysta wielokrotnie podkreślał, iż mixtape jest dziełem ekipy z jego rodzinnej miejscowości, a nie tylko jego. Ludzie mu bliscy są równie odpowiedzialni za powstawanie utworów, które mogliśmy usłyszeć na Ogrodach. Jak można się łatwo domyśleć, tym razem pewnie będzie podobnie, a trudny, zimowy klimat płyty zostanie odtworzony jak należy.

Przeczytaj więcej o Kukonie
w naszym magazynie!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone