Czytasz
Kukon otworzył koncept gastronomiczny. Spowodował lokalny beef

Kukon otworzył koncept gastronomiczny. Spowodował lokalny beef

Na swoim kanale nadawczym na Instagramie biłgorajski raper poinformował o nowym przedsięwzięciu. Od początku grudnia w Krakowie możemy zjeść Zapiekanki Biłgorajskie, sygnowane przez Kukona.

Ciągle do przodu

W ostatnim czasie Kukon nie zwalnia tempa. W połowie października wypuścił numer Adderall z Brodką na feacie, zapowiadając tym samym nowy album. Organic Human to opowieść o ludzkiej naturze, pełnej sprzeczności i złożoności, przedstawiona w dźwiękach i słowach – czytamy na oficjalnej stronie. Premiera krążka przewidziana jest dopiero na luty następnego roku, ale fani mogli już poznać tracklistę oraz zamawiać preorder. Do najnowszych sukcesów możemy także zaliczyć wygraną Kukona na evencie RedBull SoundClash w Łodzi. W muzycznym pojedynku pobił Młodego Jeżyka. Zdobył najgłośniejszy aplauz od publiczności, co później wywołało burzliwą dyskusję wśród internautów. Poznaliśmy także nowość, o której przeczytacie poniżej.

Kukon prosi o pomoc w nowym numerze. Pomożecie?

Zapiekanki Biłgorajskie

W czwartek puszczam singiel, a w sobotę otwieram restaurację! Do usłyszenia/zobaczenia. Wszystko będzie wiadome w odpowiednim czasie, spokojnie! Nic się przed wami nie ukryje – napisał Kukon. Nazwa lokalu, czyli Zapiekanki Biłgorajskie, zdradzała, jakiego rodzaju pyszności mogliśmy się spodziewać. Artysta chce nas zabrać w smakową podróż do swojego rodzinnego miasta w województwie lubelskim. Lokalnym przysmakiem są tam bowiem zapiekanki.

W ostatnich dniach jest bardzo głośno o pomyśle Kukona, a to dlatego, że twórcy oryginalnych Biłgorajskich Zapiekanek mają swoje roszczenia związane z tym konceptem. Wydali nawet oświadczenie w tej sprawie.

Sprawdź też
The Prodigy

Zapiekanki Biłgorajskie

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone