Czytasz
Od Norwegów do PRO8L3MU. SnowFest ogłosił kolejnych artystów!

Od Norwegów do PRO8L3MU. SnowFest ogłosił kolejnych artystów!

PRO8L3M nicea SnowFest

Śnieg, sport i przede wszystkim dobra muzyka. Właśnie tak zapowiada się 11. edycja eventu SnowFest, czyli festiwalu muzycznego organizowanego w środku zimy.

SnowFest miesza gatunki

Już tylko trzy miesiące dzielą nas od rozpoczęcia muzycznej uczty na terenie amfiteatru i skoczni narciarskiej w Szczyrku, czyli mieście kojarzonym z zimową aurą. Festiwalowicze zdecydowanie mają na co czekać, ponieważ organizatorzy zadbali o solidną mieszankę różnych gatunków. Już wcześniej ogłoszono, że na scenie SnowFesta pojawią się grupa Rudimental, duet Delta Heavy, skład Lordofon oraz duet Święty Bass. Teraz po chwili ciszy nadszedł czas na odkrycie kolejnych kart.

Do składu zimowego wydarzenia dołącza norweska formacja Röyksopp, trendsetter muzyki elektronicznej Gerd Janson, reprezentant brazylijskiej sceny DJ Marky oraz znany wszystkim polskim słuchaczom rapowy duet PRO8L3M.

Bilety na SnowFest 2024 znajdziecie tutaj!

Zimowe szaleństwo

Nadchodząca edycja SnowFesta odbędzie się 1 i 2 marca 2024 roku. Oprócz muzycznych wyrażeń na uczestników czekają również inne atrakcje takie jak Snow Fest Games, czyli freestyle’owe zawody w sportach zimowych. Zawodnicy będą mieli za zadanie jeździć po torze i wykonywać dowolne tricki. Oprócz kreatywności, która jest wskazana, liczą się również umiejętności oraz technika wykonywania akrobacji. Oczywiście na najlepszych czekają nagrody.

Sprawdź też
Kiosk

Warto również wspomnieć o tym, że organizatorzy festiwalu nie bez powodu wybrali Szczyrk. To turystyczne miasto jest nieoficjalną zimową stolicą Polski, którą co roku odwiedzają tłumy miłośników sportów zimowych. W związku z tym jest to wymarzone miejsce na zorganizowanie mroźnego festiwalu, na którym muzyka łączy się z miłością do zabawy w zimowej atmosferze.

Mamy nowy PRO8L3M. Jubileuszowa płyta już w sieci!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone