Czytasz
Nie zdobyliście biletów na koncert Taco w Warszawie? Nic straconego!

Nie zdobyliście biletów na koncert Taco w Warszawie? Nic straconego!

Koncert Taco w Warszawie

Ponownie można zamówić bilety na koncert Taco w Warszawie! Na Letniej Scenie Progresji starczy miejsca dla wszystkich.

Koncert Taco w Warszawie będzie zwieńczeniem 1-800 tour, trasy promującej najnowsze wydawnictwo rapera 1-800-Oświecenie. Po ponad trzyletniej przerwie Hemingway powrócił na scenę ze świeżym materiałem. Płyta oparta na audycji radiowej okazała się strzałem w dziesiątkę.

Trasa koncertowa promująca album wyprzedała się niemalże natychmiastowo. Teraz Taco postanowił przywrócić możliwość zamówienia biletu na koncert w warszawskiej Progresji. Być może zapowiada się największy solowy koncert Taco w karierze. Do tego dowiedzieliśmy się, że podczas przyszłorocznej trasy na niektórych koncertach rapera pojawią się takie postaci jak Dawid Podsiadło, Grzegorz Turnau, Edyta Bartosiewicz, OKI, Bedoes 2115, Otsochodzi, CatchUp, schafter czy Gruby Mielzky.

Bilety na koncert Taco w Warszawie złapiecie tutaj!

1-800-Oświecenie i rekordy rekordów

Taco Hemingway osiągnął po premierze status najczęściej odtwarzanego artysty w Polsce na Spotify w ciągu jednego dnia. Informację przekazał polski dział tego serwisu streamingowego. Raper zdołał przekroczyć nie tylko tę granicę. Jego ostatni album, 1-800-Oświecenie, również zyskał miano najczęściej streamowanego albumu w ciągu jednego dnia na platformie. Osiągnięcia te są imponujące, zwłaszcza że raper miał przedtem długą przerwę wydawniczą. Już po upływie pierwszej doby od debiutu, cała lista najczęściej streamowanych utworów na polskim Spotify była zdominowana przez najnowsze dzieło Filipa Szcześniaka.

Sprawdź też

Koncert Taco w Warszawie

1-800-Oświecenie to kolejny album Taco z bogatym zestawem rozmaitych gości. Na płycie pojawili się na przykład takie postacie jak Dawid Podsiadło i Daria Zawiałow. Ponadto z rapowego podwórka możemy usłyszeć Otsochodzi, Okiego czy schaftera. Niewykluczone więc, że na poszczególnych koncertach zobaczymy ich na scenie razem z artystą. Tym bardziej intryguje, kto odwiedzi Taco na jego największym warszawskim koncercie. Już w przeszłości koncerty artysty często były urozmaicane niespodziewanymi gośćmi. Jedno jest pewne: Taco na pewno przygotuje z okazji swojego powrotu po trzech latach specjalny show.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone