Czytasz
Alter ego Kizo wydało pierwszy solowy singiel. Czy zostanie tu na dłużej?

Alter ego Kizo wydało pierwszy solowy singiel. Czy zostanie tu na dłużej?

Kizo

Raper z Gdańska znany także jako Kizo błyszczy na muzycznej scenie. Teraz przypomniał nam swoją inną twarz.

Podwójnie diamentowe Taxi

Mimo ogromnej popularności Kizo wciąż pnie się po szczeblach kariery. Utwór Taxi, który stworzył z Bletką, osiągnął niesamowity sukces, zdobywając status podwójnej diamentowej płyty, co wymagało wygenerowania przychodu na poziomie miliona złotych. Dodatkowo numer stał się najczęściej odtwarzanym utworem na platformie Spotify w 2023 roku, zgarniając ponad 40 milionów odtworzeń. Ostatnio artysta pokazał również swoje wsparcie dla młodego talentu, zapraszając Dobrego Dzieciaka na scenę podczas koncertu w Warszawie. Pojawił się także w jego pierwszym solowym singlu promującym płytę Diament.

Konflikt? Chyba śnicie. Solar i Białas znów poszli razem po swoje

Przedświąteczny prezent od Kizo

Patryk MTS w grudniu. To właśnie obiecywał fanom w minionym miesiącu Kizo. Raper dotrzymał słowa, dzięki czemu o północy na platformach streamingowych pojawił się pierwszy solowy singiel Patryka MTS, alter ego, które współpracowało już z Jakubem Grabowskim.

LOWSĄ (TikTok Version) jest miłosną balladą osadzoną w szarościach gdańskich ulic. Za muzykę w utworze odpowiada duet producencki BeMelo x Deemz. To brzmi jak niezła propozycja pomagająca oderwać myśli od jesienno-zimowej aury panującej za oknem. Do utworu powstał również teledysk, który został zrealizowany za pomocą kamer VHS.

Sprawdź też
oki platyna

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone