Czytasz
Alberto i Bedoes spełniają dziecięce marzenia. W jaki sposób?

Alberto i Bedoes spełniają dziecięce marzenia. W jaki sposób?

Alberto i Bedoes

Alberto i Bedoes ponownie łączą siły, jednak tym razem decydują się na wyjątkową formę współpracy, do której zaproszone zostały utalentowane dzieciaki.

Coś dobrego dla świata

Bez wątpienia istnieje dużo dzieci, które marzą o tym, żeby wejść do studia muzycznego i nagrać piosenkę z rozpoznawalnym muzykiem. Niestety często takie marzenia wydają się zbyt nierealne i oderwane od rzeczywistości. Na szczęście Alberto i Bedoes udowadniają, że wszystko może się zdarzyć i zapraszają do współpracy młodych fanów muzyki.

Kilka dni temu za pośrednictwem mediów społecznościowych pierwszy z raperów zapowiedział nowy numer. Został zatytułowany BEZTROSKI CZAS, a w nim będzie można usłyszeć wyjątkowych gości. Mowa o dwójce dzieciaków, którym Alberto pomógł spełnić marzenie o nagrywaniu profesjonalnych piosenek.

Oprócz tego duetu w piosence gościnnie pojawi się również Bedoes, który swoim udziałem wspiera tę inicjatywę. Niestety jak na razie nie wiadomo, kiedy możemy spodziewać się premiery tego kawałka, ale Alberto postanowił udostępnić nagrania, na których można usłyszeć pracę, jaką wykonali przedstawiciele młodego pokolenia.

Warto wspomnieć, że będzie to druga współpraca tych raperów. Pierwszy raz połączyli swoje siły w piosence ONZ pochodzącej z płyty Rodzinny Biznes wydanej przez skład 2115.

Alberto i Bedoes z dziećmi w muzycznym świecie

Co jakiś czas polscy artyści udowadniają, że najmłodsi obywatele również mogą realizować się w tworzeniu profesjonalnej muzyki. Świetnym przykładem może być współpraca Zeusa z dziecięcym zespołem podczas tworzenia piosenki pod tytułem Będziemy dziećmi. Na podobny gest zdobył się również legendarny polski raper, czyli Sokół, który wraz z grupą muzyczną Fasolki nagrał numer Jak urosnę.

Wspieranie dzieci i młodzieży w realizowaniu pasji bez dwóch zdań zasługuje na pochwałę. Każdy z nas wie, jak to jest być dzieckiem snującym różne wizje, które niejednokrotnie są gaszone przez zgorzkniałych ludzi. To dlatego światu potrzebni są dorośli pokazujący, że można i trzeba marzyć, nawet jeśli nasze pragnienia są czymś pozornie nierealnym.

Bilety na najlepsze koncerty rapowe znajdziecie tutaj

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone