Czytasz
Alberto i Bedoes spełnili dziecięce marzenia. Sami posłuchajcie!

Alberto i Bedoes spełnili dziecięce marzenia. Sami posłuchajcie!

Alberto i Bedoes

Alberto i Bedoes ponownie łączą siły, jednak tym razem decydują się na wyjątkową formę współpracy, do której zaproszone zostały utalentowane dzieciaki.

Coś dobrego dla świata

Bez wątpienia istnieje dużo dzieci, które marzą o tym, żeby wejść do studia muzycznego i nagrać piosenkę z rozpoznawalnym muzykiem. Niestety często takie marzenia wydają się zbyt nierealne i oderwane od rzeczywistości. Na szczęście Alberto i Bedoes udowadniają, że wszystko może się zdarzyć i zapraszają do współpracy młodych fanów muzyki.

Już w sierpniu za pośrednictwem mediów społecznościowych pierwszy z raperów zapowiedział nowy numer. Został zatytułowany BEZTROSKI CZAS, a usłyszeć można w nim dwójkę dzieciaków, którym Alberto pomógł spełnić marzenie o nagrywaniu profesjonalnych piosenek. Oprócz tego duetu w piosence gościnnie pojawił się również Bedoes, który swoim udziałem wspiera tę inicjatywę.

Warto wspomnieć, że będzie to druga współpraca tych raperów. Pierwszy raz połączyli swoje siły w piosence ONZ pochodzącej z płyty Rodzinny Biznes wydanej przez skład 2115.

Alberto i Bedoes z dziećmi w muzycznym świecie

Co jakiś czas polscy artyści udowadniają, że najmłodsi obywatele również mogą realizować się w tworzeniu profesjonalnej muzyki. Świetnym przykładem może być współpraca Zeusa z dziecięcym zespołem podczas tworzenia piosenki pod tytułem Będziemy dziećmi. Na podobny gest zdobył się również legendarny polski raper, czyli Sokół, który wraz z grupą muzyczną Fasolki nagrał numer Jak urosnę.

Sprawdź też
UNESCO

Wspieranie dzieci i młodzieży w realizowaniu pasji bez dwóch zdań zasługuje na pochwałę. Każdy z nas wie, jak to jest być dzieckiem snującym różne wizje, które niejednokrotnie są gaszone przez zgorzkniałych ludzi. To dlatego światu potrzebni są dorośli pokazujący, że można i trzeba marzyć, nawet jeśli nasze pragnienia są czymś pozornie nierealnym.

Alter ego Kizo wydało pierwszy solowy singiel. Czy zostanie tu na dłużej?

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone