Czytasz
Konflikt? Chyba śnicie. Solar i Białas znów poszli razem po swoje

Konflikt? Chyba śnicie. Solar i Białas znów poszli razem po swoje

Solar Białas

Fani zauważyli niepokojące sygnały ze strony raperów, bo ci przestali się obserwować na Instagramie. Już wiemy, że Solar i Białas nie są skonfliktowani.

Solar i Białas z nieoczekiwanym zwrotem akcji

Mimo zbliżającego się koncertu wielu słuchaczy spisało na straty długoletnią przyjaźń raperów. Okazuje się, że zrobili to niesłusznie, ponieważ Solar i Białas powiedzieli donośnie: wszystko gra. Dowodem jest najnowszy singiel Mamy ciężko, który opowiada o trwającej od 2008 roku współpracy artystów.

Nie zawsze warto wierzyć w to, co dzieje się na mediach społecznościowych, bo przecież tu mieliśmy do czynienia z chwytem promocyjnym. Kawałek promuje jubileuszowy koncert, który odbędzie się 8 grudnia. Wydarzenie będzie solidnym podsumowaniem 15 lat działalności Solara i Białasa, podczas której wydali masę kawałków i przeszli przez różne etapy budowania wytwórni. Specjalnie przygotowany występ będzie podróżą po wszystkich etapach muzycznej kariery duetu. Podczas występu fani mogą spodziewać się również obecności gości.

Wasz ulubiony raper Solar / Białas powraca, żeby zagrać koncert. Tu znajdziecie bilety!

Duet zawsze razem

Jakiś czas temu na instagramowych profilach raperów można było przeczytać, że ich długoletnia znajomość nie zawsze była przepełniona dobrymi chwilami. Jak w każdej relacji międzyludzkiej nie brakowało sporów, nieporozumień, czy trudniejszych momentów. Najważniejsze jest jednak to, że mimo przeciwności losu Solar i Białas nadal tworzą wspólnie muzykę, a nawet prowadzą jedną z najpopularniejszych wytwórni w Polsce.

Raperzy już wcześniej podsumowali wspólną drogę koncertem na SBM FFestivalu, jednak postanowili zrobić to ponownie dla wszystkich, którzy byli nieobecni lub pragną przeżyć to jeszcze raz. Tym razem formuła koncertu poszerzy się o utwory, których nie grano od lat, a są istotny elementem w karierze duetu. Wraz z celebracją fani doszukują się informacji dotyczących nowej płyty od raperów. Niestety nie poinformowali oni o żadnych większych nowościach wydawniczych.

Sprawdź też

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone