Czytasz
Kukon życzy „Happy Birthday” w nowym singlu. Tak podsumowuje karierę

Kukon życzy „Happy Birthday” w nowym singlu. Tak podsumowuje karierę

Kukon happy birthday

Happy Birthday to kolejny singiel, który Kukon przygotował w ramach promocji albumu Organic Human.

Kukon wypuścił utwór Happy Birthday, choć nie ma dziś urodzin. W najnowszym singlu raper niejako podsumowuje karierę i nakreśla swoje podejście do rapu i słuchaczy. Za bit odpowiada niezawodny @atutowy, który skroił podkład pod popularnego MC.

Nowy album Kukona został zapowiedziany na luty 2024, więc premiery możemy spodziewać się niebawem. Znamy już tracklistę płyty, w której znajduje się aż 20 utworów. Co więcej, raper z Biłgoraja zateasował kilka dni, że na płycie udzieli się gościnnie schafter, co jest dosyć sporym zaskoczeniem. Młody twórca, poza projektem Club 2020 oraz ostatnią płytą Taco Hemingwaya, nie dograł się od dawna do praktycznie nikogo.

Zostały ostatnie bilety na koncert Kukona w Katowicach!

Jak pisze organizator trasy Kukona: Człowiek jest Istotą będącą integralną częścią świata naturalnego. Jest częścią ekosystemu i podlega jego prawom. Pomimo tego, Organic Human opowiada o tym, że ludzie są istotami zdolnymi do doświadczania różnorodnych emocji i zachowań.  To historia o ludzkiej naturze, pełnej sprzeczności i złożoności, przedstawiona w dźwiękach i słowach. Ostatnim etapem tej opowieści będzie koncert specjalny w stolicy. Dwugodzinny przekrój muzyczny nowego materiału, ale i największych szlagierów w akompaniamencie specjalnego show wizualnego.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone