Czytasz
Lana Del Rey wie, czemu Taylor Swift odniosła sukces. Dowiedzcie się i wy

Lana Del Rey wie, czemu Taylor Swift odniosła sukces. Dowiedzcie się i wy

Lana Del Rey Taylor Swift

Lana Del Rey powiedziała, co sprawia, że Taylor Swift odnosi tak wielkie sukcesy. W wywiadzie dla BBC. Chodzi o rzecz, która cechuje największe postaci.

Ona nie może i nie chce przestać

Zapytana przez BBC, dlaczego Taylor Swift jest tak popularna, Lana Del Rey odpowiedziała: Ona tego chce. Dodała, że Swift wielokrotnie podkreślała, że chce tego bardziej niż ktokolwiek inny. Wokalistka podkreśliła, że ten sukces jest wynikiem jej nieustannego dążenia do celu oraz niezwykłej motywacji. – Jest zdeterminowana i myślę, że to naprawdę się opłaciło – dodała gwiazda.

Artystki mają na koncie wspólną piosenkę Snow on the Beach, która znalazła się na albumie Swift Midnights z 2022 roku. Co więcej, w maju 2023 roku Taylor wydała deluxe tego albumu, Til Dawn, zawierający wersję kawałka z większym udziałem przyjaciółki. Łączy je także wieloletnia współpraca z producentem Jackiem Antonoffem.

Mamy nową teorię spiskową: Taylor Swift jest tajną agentką

Taylor Swift i Lana Del Rey: wzajemne wsparcie

Taylor Swift kontynuuje trasę koncertową Eras Tour, która w ten weekend zawita do Edynburga. Podczas jednego z koncertów w Las Vegas Amerykanka pochwaliła najnowszy album Del Rey Did You Know That There’s a Tunnel Under Ocean Blvd. Przed wykonaniem wspomnianego wcześniej utworu jako niespodzianki, twórczyni podkreśliła wyjątkowość całej płyty i zachęciła fanów do wspierania autorki poprzez streaming i zakup płyty.

Sprawdź też
Beyonce Dolly Parton Cowboy Carter

Taylor na tym nie poprzestała. Wspomniała także, że jest nią obsesyjnie zafascynowana i wdzięczna za jej gotowość do współpracy przy albumie Midnights. Wydaje się, że Del Rey odwzajemniła przysługę, wyrażając publicznie swój podziw dla talentu i determinacji Swift.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone