Czytasz
Na tego letniaka czekała cała Polska. Męskie Granie 2024 ma już hymn!

Na tego letniaka czekała cała Polska. Męskie Granie 2024 ma już hymn!

Męskie Granie 2024 hymn

Męskie Granie opublikowało Wolne Duchy, czyli hymn edycji z 2024 roku. Jak Daria Zawiałow, Mrozu i bracia Kacperczyk poradzili sobie w Orkiestrze?

Wielkie głowy to wielki spoiler

Kto zasili tegoroczną Orkiestrę Męskiego Grania? Detektywi z TikToka próbowali rozwiązać tę zagadkę od tygodni. Mieli sporo poszlak – jedną z nich były gigantyczne głowy, które przejeżdżały po największych polskich miastach pod koniec maja. Rozpoznano Darię Zawiałow, braci Kacperczyk oraz Mroza, a domysły, że to właśnie te cztery postacie zasilą wiadomy skład, obiegły internet. Oliwy do ognia dolano za sprawą warszawskiego eventu Męskiego Grania, w którego opisie przypadkowo opublikowano nazwiska twórców.

Jak się okazało, internauci mieli rację. Ogromne podobizny artystów i leak w wydarzeniu faktycznie pokrywają się ze składem Orkiestry. Kilka dni temu odkryto karty, a teraz do sieci trafił utwór, na który Polska czekała z wielką niecierpliwością.

Maryla Rodowicz i Mrozu połączyli siły. Jak brzmi nowe Sing-Sing?

Męskie Granie 2024: Wolne Duchy to hymn tego lata?

Jedni za start wakacji uważają koniec roku szkolnego, ale wiele osób upatruje go w ogłoszeniu daty premiery hymnu Męskiego Grania. A skoro ten jest już dostępny, śmiało możemy powiedzieć, że to już! Tego lata towarzyszyć nam będą Daria Zawiałow, Mrozu oraz bracia Kacperczyk, czyli czwórka, która znalazła się w Orkiestrze Męskiego Grania 2024. Czekałem cały rok, żeby tutaj wrócić jak lato, gdzie tańczą, tańczą wolne duchy w noc jak dzieło sztuki – śpiewają w Wolnych Duchach.

Sprawdź też

Teledysk poniekąd znacie. Występują w nim olbrzymie rzeźby, które przemierzyły całą Polskę. Nakręcenie klipu było dla twórców sporym wyzwaniem. Głowy przemierzyły około sześciu tysięcy kilometrów (z Zakopanego, przez Wrocław, Poznań i Warszawę, aż do Gdańska). Spotkały się przy tym głównie z pozytywnymi reakcjami przechodniów, którzy, nie dowierzając własnym oczom, robili sobie z nimi zdjęcia, co zostało uwiecznione.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone