Czytasz
Lato w Browarach Warszawskich – Wola pełna atrakcji

Lato w Browarach Warszawskich – Wola pełna atrakcji

Lato w Browarach Warszawskich to czas pełen różnorodnych plenerowych aktywności. Do wyboru kino pod chmurką, koncerty plenerowe, atrakcje dla dzieciaków, spotkania autorskie, stand-upy, spektakle improwizowane. Będzie się działo!

Nie wiecie co robić na Woli? Polecamy Lato w Browarach Warszawskich. Czeka na Was bogaty program, pełen różnorodnych atrakcji. A jeśli wolicie spokojniej spędzić czas – zażyjecie tu relaksu, zjecie pyszne potrawy albo poćwiczycie jogę.

Lato w Browarach Warszawskich

Na miejscu wystartowała scena letnia z muzyką na żywo. We wtorkowe, czwartkowe i niedzielne wieczory posłuchamy delikatnych akustycznych dźwięków w wykonaniu Leski, Maki Trio czy Alicji Łapińskiej. Piątek i sobota to z kolei koncerty pełne emocji. Zagrają Bisz & Radex, Tropical Soldiers in Paradise, tęskno, Jann, Jagoda Kret czy Hela.

W Browarach Warszawskich można spędzać praktycznie cały tydzień. Dowód? Poniedziałki poświęcono stand-uperom, takim jak Kasia Kołeczek, Aleksandra Radomska czy Jasiek Borkowski, zaś środowe wieczory należą do Resortu Komedii i spektakli improwizowanych. Bez względu na dzień tygodnia – o godzinie 20:00, scena letnia będzie wypełniona utalentowanymi artystami. Program występów powstał we współpracy z agencją Follow The Step. Dodatkowo, w każdy piątek przy schodach, które prowadzą wprost na Plac przy Leżakowni, odbywa się Warm-up Party. W programie sety didżejskie, koktajle i zabawa w stylowym otoczeniu.

W ciągu dnia też dzieje się dużo

Przez cały weekend wpadajcie na Wolę na dzienne aktywności. Niedziela to joga na trawie, w sobotę zaś możecie skorzystać z serwisu rowerowego. Browary Warszawskie nie zapomniały też o najmłodszych. Podczas warsztatów z upcyclingu dzieciaki dowiedzą się, co to znaczy być eko. W niedzielę na najmłodszych czekają zajęcia przygotowane przez Roboty i Spółkę, w czasie których można stworzyć rysunek 3D na podobraziu z elastycznej folii. Przez cały weekend na dużych i małych czeka plenerowa strefa gier planszowych. Mamy tu psich rodziców? Wpadnijcie zrobić swoim zwierzakom zdjęcie na pściance. Różnorodne tła zaprojektował artysta graficzny Jan Kallwejt. Na koniec – jeśli chcielibyście przeżyć filmowe emocje nie ruszając się z Browarów, wpadajcie na wieczory z kinem plenerowym. Więcej szczegółów w naszym artykule.

Sprawdź też

Szczegółowy plan atrakcji na stronie Browarów Warszawskich.

Co jeszcze dzieje się w Warszawie?

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone