Czytasz
Pierwszy Latający Salon Ambientu – charytatywny lot balonem

Pierwszy Latający Salon Ambientu – charytatywny lot balonem

latający salon ambientu

Słuchaliście ambientu w klubach, w pałacach, na dywanach i na trawie. Takiego czegoś jednak jeszcze nie było… UTDF zaprasza Was na Pierwszy Latający Salon Ambientu!

Przekazujemy głos organizatorom Up To Date Festival:

Jeśli ambient i natura są Wam tak samo bliskie jak nam, to nie możecie przegapić takiej okazji. Tym razem rezygnujemy z poduch i dywanów, by miejscem wydarzenia stał się latający kosz wielkiego balonu, w którym usłyszycie ambientowy DJ set Dtekka, czyli twórcy serii Salonów Ambientu i współtwórcy Up To Date Festivalu.

latający salon ambientu
Pierwszy Latający Salon Ambientu

Co więcej, Pierwszy Latający Salon Ambientu jest kontynuacją naszej akcji #dontworrybeyourself, którą rozpoczęliśmy, malując nowy mural na Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku. Pamiętajcie: #dontworrybeyourself! 

Mamy dla Was 10 pakietów, dzięki którym będziecie mogli wspólnie z nami unieść się nad ziemię, by podziwiać nie tylko piękno naszej planety, ale i oddawać się kojącym brzmieniom muzyki.    

CHARYTATYWNY LOT BALONEM – WSPARCIE FUNDACJI DAJEMY DZIECIOM SIŁĘ
Łączymy siły z naszym partnerem, firmą Electrum, której balon poniesie nas nad malowniczymi rozlewiskami Narwi lub Puszczy Knyszyńskiej (wiele zależy od pogody w dniu lotu), by wesprzeć działalność fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Wierzymy, że dzięki każdej, najmniejszej choćby pomocy, i podopieczni fundacji będą mogli dostać skrzydeł. Całość zebranej kwoty zasili konto Fundacji i wesprze akcję tworzenia Centrów Pomocy Dzieciom, których celem jest pomoc krzywdzonej młodzieży. Trafiają tam młode osoby w bardzo trudnym momencie swojego życia – po doświadczeniu wykorzystywania seksualnego, przemocy lub będące w trakcie procedur sądowych. Podopieczni

Fundacji uzyskują kompleksową, interdyscyplinarną i profesjonalną pomoc, która pozwala im uporać się z traumą i odnaleźć na nowo w świecie.

Pieniądze na ten szczytny cel zbieramy przez cały czas, od teraz, do finału naszej akcji, którą stanowić będzie publikacja filmu z zarejestrowanego lotu z ambientowym DJ setem Dtekka oraz podsumowaniem zbiórki.

Pakiety na Pierwszy Latający Salon Ambientu możecie licytować tu.

Jak można wesprzeć akcję? Przygotowaliśmy kilka pakietów, oto one:

10 BILETÓW NA LOT BALONEM

O świcie, nad rzeką Narwią lub Puszczą Knyszyńską będziecie mieli okazję wziąć udział w prawdziwej uczcie.

  • Wizualnej – zapierające dech w piersiach widoki Podlasia, które budzi się po nocy, mgły ścielące się wzdłuż meandrów rzeki, dzikie zwierzęta i ptaki obserwowane w swoim naturalnym środowisku na długo pozostaną w Waszej pamięci.
  • Muzycznej – Dtekk, współtwórca festiwalu Up To Date, uraczy Was ambientowym setem przygotowanym specjalnie dla uczestników lotu. Latający Salon Ambientu to wydarzenie unikalne na skalę ogólnoświatową i prawdziwe święto dla wielbicieli ambientu.

Nie wiecie, czym jest ambient? Nie szkodzi! Mamy dla Was krótki filmik, w którym Dtekk wyjaśnia, dlaczego ten rodzaj muzyki jest tak bliski naturze.

  • Śniadaniowej – jesteśmy przekonani, że lot wyzwoli u Was pokaźną dozę endorfin, dlatego po wylądowaniu na zielonej łące poczęstujemy Was podlaskimi specjałami. Świeża kawa bądź aromatyczna herbata brzmią jak idealne rozpoczęcie dnia!

Wartość 600+

To szczytny cel, więc bądźcie hojni! Dokładnie tyle musielibyście zapłacić za jedno miejsce w komercyjnym locie balonem. W zamian dostajecie możliwość udziału w czymś zupełnie wyjątkowym i niezapomnianym! Więcej na temat Pierwszego Latającego Salonu Ambientu znajdziecie tutaj.

10 KARNETÓW FULL na Up To Date Festival 2022

Nie znajdziecie ich w sprzedaży, to wersja limitowana, która daje Wam szansę pełni uczestnictwa w wyjątkowym festiwalu muzycznym oraz wszystkich towarzyszących mu wydarzeniach. 

Karnet Full obejmuje:

  • Koncerty na Stadionie Miejskim (2-3.09.2022)
  • Centralny Salon Ambientu w Pałacu Branickich (2-3-4.09.2022)
  • Potężne Aftery w FOMO (2-3.09.2022)
  • Koncert Zamknięcia (4.09.2022)

Wartość: 400 zł

WYCIECZKA ROWEROWA PO PODLASIU 

Do tego dorzucamy ciepłe skarpetki dla rowerzystów na chłodne, jesienne noce prosto z festiwalu Up To Date!

Piękne tereny wschodniej Polski to nieskończone możliwości wyboru ścieżek rowerowych, to obcowanie z naturą oraz unikatowym krajobrazem wsi i miasteczek regionu. Wycieczka obejmuje towarzystwo profesjonalnego przewodnika oraz podlaski poczęstunek w porze obiadowej.

Wartość: 350 zł

Tegoroczna koszulka Up To Date Festival 2022

Do odbioru na festiwalu + wejście na after party po Electrum Ambient Parku w klubie FOMO.

Wartość: 200 zł

CEGIEŁKA Dobrego Człowieka

Jeżeli chcesz wspomóc akcję tworzenia Centrów Pomocy Dzieciom, wesprzyj nas dowolną kwotą. Choćby przysłowiową złotówką. Liczy się każdy grosz! Cele są wielkie!

UTDF – SPRAWDŹ ARTYSTÓW OGŁOSZONYCH NA TEGOROCZNĄ EDYCJĘ

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone