Czytasz
Lil Uzi Vert zrywa z rapem. Wybrał niezwiązaną z nim profesję

Lil Uzi Vert zrywa z rapem. Wybrał niezwiązaną z nim profesję

Lil Uzi Vert

To by było na tyle. Lil Uzi Vert chyba na serio kończy karierę. Czym chce się zająć w najbliższym czasie? Znów czymś kreatywnym.

Sława chyli się ku końcowi?

O karierze, jaką zbudował Lil Uzi Vert, wielu mogłoby tylko pomarzyć. 28-latek zaczął przygodę z muzyką bardzo wcześnie, bo już jako dzieciak próbował swoich sił w rapie, wzorując się na takich artystach jak Wiz Khalifa czy Meek Mill. Jego życie nabrało rozpędu, kiedy w 2015 roku wypuścił mixtape Luv Is Rage. Później poszło jak z płatka – tu ogarnianie z Migosami, tam debiutancka LP, zatytułowana Luv Is Rage 2, a do tego wszystkiego collaby z osobistościami pokroju Oh Wonder, Pharrella Williamsa i The Weeknda.

Najświeższy krążek raper wydał w 2023 roku. Pink Tape to ponownie plejada gwiazd – przy jego nagrywaniu udział wzięli Travis Scott, Nicki Minaj, Bring Me the Horizon, Don Toliver, a nawet Babymetal. Mimo że album wzbudził mieszane reakcje, to sprzedał się nieźle i przez długi czas utrzymywał się w ścisłej czołówce listy US Billboard 200. Wygląda jednak na to, że jest to jedno z ostatnich wydawnictw, jakim podzielił się z nami Lil Uzi Vert. Powodem jest… przejście na muzyczną emeryturę.

Lil Uzi Vert podpisał brzuch przyszłej mamie. Wymyślił też imię dla jej córki

Zmiana ścieżki

Vertowi groźby o zakończeniu kariery już się zdarzyły. – Chcę powiedzieć, że dziękuję każdemu, kto mnie wspiera, ale kończę z muzyką – pisał na Instagramie w 2019 roku. Spojler: nie zrobił tego, a wręcz przeciwnie, bo wrzucił album. Wtedy braliśmy całą sytuację z przymrużeniem oka, ale wszystko wskazuje na to, że tym razem mówi serio.

O nie najlepszych wieściach pierwsi usłyszeli fani podczas jednego ostatnich koncertów Verta w Chicago. W pewnym momencie raper wyznał, że postanowił dać sobie spokój z rapem. – Doszedłem do tego wniosku nie tak dawno temu. Miałem zamiar poczekać, żeby to powiedzieć, ale wiecie co… wypuszczę Luv Is Rage 3 i będzie on moim ostatnim albumem – usłyszała publiczność.

Sprawdź też
Kendrick Diss

Spokojnie, wszystko będzie w porządku – próbował pocieszać słuchaczy. – Myślę, że po Luv Is Rage 3 wyruszę w kolejną trasę z okazji premiery. Ale potem chcę spróbować żyć normalnie. Dziękuję za całe wasze wsparcie i dziękuję za wspieranie mnie w mojej decyzji. Upewnię się, że tym razem dam z siebie wszystko na Luv Is Rage 3, ponieważ musimy kontynuować dziedzictwo. Dziękuję.

Co więc przyniesie przyszłość? Pod słowami chcę spróbować żyć normalnie kryją się duże plany. W rozmowie z portalem TMZ Uzi zdradził, że zamierza zająć się projektowaniem damskiej odzieży. Zaczął już nawet budowę domowego biura, ale póki co nie wyjawił innych szczegółów. Wiemy natomiast, że do całego przedsięwzięcia chce podejść samodzielnie, bez pomocy swojej dziewczyny JT, która – jak twierdzi raper – ma własną markę do wypromowania.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone