Czytasz
Lil Yachty musiał przerwać występ. Wszystko przez… moshpit

Lil Yachty musiał przerwać występ. Wszystko przez… moshpit

Lil Yachty

Koncert, który grał Lil Yachty, został przerwany po tym, jak uczestnicy tłumnie wbiegli na parkiet. Ochrona i promotor obawiali się o bezpieczeństwo zebranych.

Niefortunne zachowanie fanów

Wydarzenie miało miejsce wieczorem 21 października w Doug Mitchell Thunderbird Sports Centre, mogącym pomieścić 7000 widzów. Przed wykonaniem utworu Slide Lil Yachty zaprosił uczestników koncertu z trybun do zejścia na arenę i włączenia się do mosh pitu. Raper zachęcał swoich fanów, aby to zapełnili, odnosząc się do głównego obszaru przed sceną, gdy ci schodzili z wyższych sekcji.

Jednak świadkowie twierdzą, że ochrona przerwała koncert, gdy uczestnicy odmówili opuszczenia płyty. Na nagraniach z tego incydentu można usłyszeć Lil Yachty’ego, który prosił ludzi o powrót na swoje miejsca. Na razie artysta nie skomentował tego incydentu.

Współprace i nowy album

Niedawno Lil Yachty pracował nad utworem Another Late Night, który znalazł się na nowym albumie Drake’a zatytułowanym For All The Dogs. Przed wydaniem albumu artysta zapowiadał, że gospodarz poruszy w nim kontrowersyjne tematy. W tym roku raper wydał również nowy album rockowy Let’s Start Here, który odbiega od jego typowego stylu trapowo-popowego. Krążek łączy produkcję Patricka Wimberly z zespołu Chairlift, Jacoba Portrait, basistę z Unknown Mortal Orchestra, oraz duet synth-pop Magdalena Bay. Na albumie gościnnie pojawiają się m.in. Daniel Caesar, Fousheé, Teezo Touchdown, Justine Skye i Diana Gordon. Natomiast Mac DeMarco jest współautorem dwóch utworów, czyli Drive Me Crazy! i Failure.

Sprawdź też
White 2115 płyta

Album ten inspirowany był twórczością artystów takich jak Tame Impala, Pink Floyd i Franka Oceana. W jednym z wywiadów dla Billboard Lil Yachty powiedział, że zawsze był znacznie bardziej wszechstronny niż tylko hip-hopowy. Chciał pokazać ludziom swoje różnorodne inspiracje i udowodnić, że potrafi tworzyć różne style muzyczne.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone