Czytasz
LinkedIn wprowadza ważną zmianę – pojawią się gry

LinkedIn wprowadza ważną zmianę – pojawią się gry

LinkedIn gry

Nie samą pracą żyje człowiek. Wygląda na to, że właśnie taka myśl przyświeca platformie LinkedIn – już niedługo w serwisie pojawią się gry, które umilą zawodowe kwestie.

Gry i LinkedIn: czas na odpoczynek

Opisz swoje zawodowe osiągnięcia, rozejrzyj się za nowymi możliwościami, a następnie odpręż się i… zagraj w grę. Taki scenariusz szykuje dla swoich użytkowników platforma LinkedIn, czyli miejsce służące do nawiązywania kontaktów zawodowo-biznesowych. Jej przedstawiciele potwierdzają plotki mówiące o tym, że w serwisie pojawią się popularne gry.

Wprowadzimy do serwisu LinkedIn gry oparte na łamigłówkach, aby wykrzesać nieco zabawy, pogłębić relacje i – mamy nadzieję – stworzyć okazje do rozmów. Już wkrótce zdradzimy więcej! – taką informacją podzielił rzecznik prasowy. Jeszcze nie wiadomo dokładnie, z jakich gier będą mogli korzystać użytkownicy, ale w kodzie strony wykryto trzy łamigłówki posiadające robocze nazwy takie jak Queens, Inference i Crossclimb. Ich mechanika opiera się na formacie zgadywanek, quizów, czy sudoku.

Spotify chce pokonać YouTube’a na jego planszy. Dodał ważną funkcję

W tajemnicy

Patrząc na to, że to serwis należący do Microsofta, można byłoby spodziewać się gamingowej uczty. W końcu informatyczny gigant odpowiedzialny za Xboksa doskonale wie, jak stworzyć gry, które porwą miliony odbiorców. Niestety kwestia tego, czy nad łamigłówkami pracują informatycy z ogromnej marki, również pozostaje niepotwierdzona.

Sprawdź też

Jak wiadomo, nie będzie to pierwszy raz w historii, gdy portal społecznościowy wprowadzi do swojej oferty gry. Wcześniej na ten ruch zdecydował się Facebook i w tamtym czasie okazało się to prawdziwym hitem. Różnego rodzaju rozgrywki uruchamiane są również na platformach typu Spotify czy Instagram. W związku z tym decyzja zarządu LinkedIn, żeby wprowadzić gry, nie powinna być szokująca czy mało profesjonalna.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone