Czytasz
Ich koncerty bynajmniej nie są passé. Lordofon rusza w trasę!

Ich koncerty bynajmniej nie są passé. Lordofon rusza w trasę!

Lordofon

Niebawem miną trzy lata od premiery przychylnie przyjętego przez krytyków oraz słuchaczy albumu Koło. Teraz w końcu zespół Lordofon wrócił z nowym projektem. Passé zdaje się jeszcze bardziej zaawansowanym i dopracowanym przedłużeniem stylu, który przez lata wypracował sobie ten duet.

Lordofon odwiedzi pięć polskich miast w ramach trasy promującej ich najnowsze wydawnictwo. Koncerty są zaplanowane na październik i listopad bieżącego roku. Sprawdźcie, czy wpadną ze swoimi gitarami w wasze okolice!

L.O.R.D. to przede wszystkim współczesne brzmienie z nutą przeszłości i nostalgii dotyczącej detali pozornie nieistotnych. Passé składa się z 12 nieszablonowych utworów, w których umiejętnie splatają się cechy charakterystyczne dla indie rocka, punku oraz rapu. Ten album to przede wszystkim bardzo wyważona hybryda rockowych melodii i konkretnej, hardcore’owej hip-hopowej nawijki. Co więcej, wszystkiemu towarzyszą teksty pełne autoironii, goryczy oraz zagubienia we współczesnym świecie. Nie brakuje również obszernego i mocno pejoratywnego komentarza na temat rozwoju technologii i jej wpływu na ludzkość w XXI wieku.

Lordofon

Lordofon to indywidualny ślad w świecie muzyki

Przed oficjalną premierą Passé Lordofon miał okazję zaprezentować część materiału podczas różnych festiwali. Zagrali na przykład na OFF Festival, Enea Edison, Stay Wild czy Lech Polish Hip-Hop Festival. To tylko dowód na to, że nowe utwory świetnie sprawdzają się nie tylko na festiwalowych scenach. Doskonale potrafią wybrzmieć również w przestrzeni klubowej.

Bilety na trasę duetu Lordofon znajdziecie tutaj

Nowy album zespołu bazuje na estetyce z lat 2000-2010, tworząc unikalne połączenie współczesności z elementem retrospekcji. Aby wizualnie oddać charakter Passé, zespół zwrócił się do grafika Dollar Moda, który wcześniej pracował nad takimi projektami jak okładki albumów ĆPAJ STAJLU i Szczyla. Ponadto, angażując do współpracy fotografa Karola Gustavva Małeckiego (znanego między innymi ze współpracy z Rubensem czy Darią Zawiałow), zespół stworzył kompleksową wizję swojej nowej perełki.

Sprawdź też
Kanye West

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone