Czytasz
Mac Miller, ale to “Swimming” w formie audiowizualnej

Mac Miller, ale to “Swimming” w formie audiowizualnej

Mac Miller

Mac Miller to jeden z najczęściej wspominanych i docenianych pośmiertnie raperów w historii. Wytwórnia artysty zapowiedziała audiowizualną prezentację jego albumu Swimming z 2018 roku.

Mac Miller to postać, której śmierć wstrząsnęła całym światem w 2018 roku. Jeden z najbardziej uznanych raperów młodego wówczas pokolenia odszedł kompletnie znienacka. Jego pośmiertna płyta o tytule Circles z marszu stała się klasykiem i albumem niesamowicie istotnym dla współczesnego hip-hopu. Cały dorobek Millera jawi się dzisiaj jako kultowy i niepodrabialny. Niedziwne więc, że wciąż trwają prace i projekty rozwijające jego twórczość w różne strony. Między innymi dlatego powstał pomysł rozszerzenia Swimming, czyli ostatniej płyty rapera wydanej za jego życia, o dodatkową szatę audiowizualną.

Mac Miller

Prezentację zmiksował w technologii Dolby Atmos Greg Koller. To właśnie on pracował nad Circles, pośmiertnym albumem Maca. Ponadto w projekcie wziął udział także Jon Brion, który był mocno zaangażowany w tworzenie zarówno Swimming, jak i Circles. Co więcej, masteringiem zajął się Brian Lucey, a oprawą wizualną Eric Tilford i Anthony Gaddis. Jak widać jest to bardzo solidna ekipa, która potrafi z odpowiednim podejściem i doświadczeniem pracować na muzyce Millera.

Audiowizualna prezentacja Swimming odbędzie się już dzisiaj, 3 sierpnia, w Los Angeles. Liczbę miejsc ściśle ograniczono, będzie to więc bardzo wyjątkowy, zamknięty event. Wytwórnia wymaga także rejestracji za pośrednictwem strony internetowej Maca Millera.

Sprawdź też
Kacperczyk

Drake kupił co? Pierścień Tupaca? Ale jak to?

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone