Czytasz
Bezpłatne koncerty, improwizacje, performance, silent disco – Malta Festival zaprasza na łąkę

Bezpłatne koncerty, improwizacje, performance, silent disco – Malta Festival zaprasza na łąkę

Malta Festival Ralph Kaminski

Już jutro 22 lipca w Poznaniu rusza plenerowa odsłona Malta Festival – Scena na Wilczaku. Przed nami 5 dni bezpłatnych wydarzeń w zielonej przestrzeni łąki Laba.Land przy Przełajowej 5.

Cover: Ralph Kaminski, mat. organizatora.

Tegoroczna edycja Malty musiała zmierzyć się z wyzwaniami niesionymi przez pandemię. Organizatorom zależało na zachowaniu kontaktu z publicznością i miastem, dlatego postawili na cykl wydarzeń plenerowych. Program jest niezwykle różnorodny – obejmuje koncerty, warsztaty, improwizacje, performance i silent disco

Łąka Laba.Land przy Przełajowej 5, mat. organizatora.

Każdy festiwalowy dzień zaczynamy rozgrzewką o 11:00. Pozytywnie nastrojeni możemy skorzystać z palety warsztatów przeznaczonych dla dzieci i dorosłych. Szycie rzeźb? Zajęcia w naturze? Herstorie? Wybieraj! 

Krystyna Lipka-Czajkowska poprowadzi warsztaty szycia rzeźb, mat. organizatora.

Popołudnia zostały zarezerwowane na wydarzenia teatralne i muzyczne. Ralph Kaminski i Bartek Wąsik zagrają kameralny koncert z utworami Kaminskiego oraz coverami m.in. Billie Eilish i Quebonafide. Fanów klasyki z pewnością zainteresuje występ Adama Nowaka i Acoustic Amigos, którzy zaprezentują kompozycje do słów Młynarskiego, Grechuty i Herberta. 

Sprawdź też
Taylor Swift

W programie również Barbara Wrońska, Polmuz i Klub Komediowy. Od czwartku do soboty intensywne festiwalowe dni zakończy silent disco, w czasie którego usłyszymy m.in. Iwonę Skwarek z duetu Rebeka

Szczegółowy program Malta Festival znajdziecie TUTAJ.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone