Czytasz
Warszawski klub 999 wypuszcza muzyczną kompilację – czeka nas wyjątkowe release party!

Warszawski klub 999 wypuszcza muzyczną kompilację – czeka nas wyjątkowe release party!

999

W najbliższy piątek, za sprawą nowej składanki stołecznego klubu 999, odwiedzimy PLENER. Was zachęcamy do tego samego i już mówimy dlaczego.

Jeszcze nie tak dawno, w czasie nocnych eskapad na miasto, regularnie odwiedzaliśmy klub 999 i przyznajemy, że tęsknota za tym miejscem coraz bardziej dawała nam się we znaki. Jeśli mieliście podobnie, to wiadomość o weekendowym powrocie ekipy z dziewiątek pewnie mega Was ucieszyła.

Dlaczego warto mieć to wydarzenie na uwadze? Powodów jest kilka i każdy z nich zdecydowanie do nas przemawia. Przede wszystkim jest to pierwsza od czasu lockdownu (a dokładniej od 7 marca) regularna impreza klubu. Spodziewamy się więc wyjątkowo intensywnej nocy, będącej zarazem okazją do uczczenia zaległych urodzin warszawskiej miejscówki. Choć wiadomo, że oficjalne przyjęcie urodzinowe dopiero przed nami, to mała rozgrzewka nie zaszkodzi.

Jednak impreza odbywa się także w formule release party z powodu premiery najnowszej składanki od dziewiątek – C​:​\​999​\​VA​\​001, której fragmenty mogliśmy usłyszeć chociażby podczas setów Pauli Temple! Wśród artystów, jakich usłyszymy podczas piątkowego wydarzenia jest Michał Jabłoński, Paranoia (Hatelove b2b Violent) i OTHK, a to dopiero pierwsza część ogłoszeń!

Sprawdź też

My będziemy tam na sto procent – do zobaczenia!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone