Czytasz
Margaret wyrusza w trasę – Maggie Vision Tour już w październiku!

Margaret wyrusza w trasę – Maggie Vision Tour już w październiku!

Margaret

Kilka tygodni temu Margaret wydała nowy, ciepło przyjęty krążek, teraz czas na trasę koncertową! W październiku będziemy mogli zobaczyć ją w pięciu polskich miastach – które miejscowości odwiedzi?

Pasmo sukcesów Margaret trwa, jej kariera wchodzi na zupełnie nowy poziom, a my bacznie przyglądamy się jej muzycznym poczynaniom. Krążek Maggie Vision pokazał nam, jak bardzo wszechstronną jest ona artystką, oraz jak dużo serca wkłada we wszystko co robi. Dlatego zaczynamy odliczać dni do października, kiedy to będziemy mogli posłuchać nowego materiału na żywo m.in. w jej rodzinnym mieście, Szczecinie.

Link do biletów znajdziecie tutaj!

Maggie Vision to album, na którym piosenkarka dotychczas kojarzona raczej z popowymi brzmieniami, pokazała się z zupełnie innej strony. Dobra nawijka, porządne bity i historie, a także świetne duety – w ich przypadku szczególnie uwagę zwracają single z Karą i Natalią Szroeder. Kobieca siła w przypadku tej płyty to mało powiedziane, dlatego nie dziwi także tak symboliczny dzień na ogłoszenie nadchodzących koncertów. Liczymy, że do czasu występów live Margaret podzieli się z nami kolejnymi, równie jakościowymi co dotychczas teledyskami!

Do 15 marca macie też szansę wygrać bilet na wybrany występ Maggie! Wystarczy, że opublikujecie na Instagramie swoją reakcję na nadchodzące koncerty, oraz oznaczycie @going.app i @margaret_official. Najbardziej entuzjastyczna z nich zostanie nagrodzona.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone