Czytasz
Tak, nie przywidziało wam się: Mata zarapował z Dariuszem Szpakowskim!

Tak, nie przywidziało wam się: Mata zarapował z Dariuszem Szpakowskim!

Mata euro

Jak przystało na oddanego piłce nożnej fana, Mata pojechał na Euro 2024. Tam zagrał specjalne spotkanie, powinął piłkę meczową oraz… zarapował z legendarnym komentatorem.

Mata uaktywnił się w mediach społecznościowych po kilku miesiącach przerwy, bo z medialnej kryjówki wywabiło go Euro 2024. Co więcej, artysta miał okazję zarapować jeden ze swoich imprezowych hitów z legendą polskiej komentatorki sportowej, czyli Dariuszem Szpakowskim!

Sprawdźcie, gdzie Mata aktualnie gra koncerty!

Mata kontra Euro 2024

Rozpoczęte niedawno Mistrzostwa Europy w piłce nożnej przynoszą nie tylko rywalizację międzynarodowych reprezentacji, ale także szereg innych imprez związanych z turniejem. Jedną z nich było Home of adidas Football, zorganizowane w Berlinie. Podczas tego wydarzenia mecz rozegrali zawodnicy LKS Tajfun Ostrów Lubelski, którego Mata jest prezesem i zawodnikiem. Ich rywalami byli gracze z Delay Sports. Mecz zakończył się zwycięstwem 11-5 na korzyść niemieckiej drużyny, a komentowali go Wyguś oraz Dariusz Szpakowski, ikoniczny dziennikarz sportowy.

Mata miał również okazję wpaść na mecz Hiszpanii z Chorwacją. Po jego zakończeniu Michał otrzymał piłkę meczową, którą wykorzystał, kontynuując swoją serię Jak zrobić dookoła świata, zapoczątkowaną w trakcie pierwszej edycji Hotelu Maffija.

MC Szpaku

Po swoim meczu Mata wraz z zespołem LKS Tajfun wręczyli Dariuszowi Szpakowskiemu koszulkę jako pamiątkę. Spotkanie wykorzystał też Pan Dariusz, który zaskoczył wszystkich, zaczynając rapować Łyk i Buch. Niestety, ksywa Szpaku jest już w rapie zajęta. A szkoda!

Sprawdź też
Brat Charli XCX Swift

Do wspólnego wykonywania refrenu z Łyk i buch przyłączyli się także pozostali piłkarze. Wielu fanów może być zaskoczonych, że to sam komentator wyszedł z inicjatywą, a co więcej, że znał akurat ten utwór Matczaka. Jak widać, nie samym sportem człowiek żyje i Pan Dariusz w wolnym czasie obczaja także rap-scenę.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone