Czytasz
Tego się nie spodziewaliście! Mata zagra koncert w… Szczecinku

Tego się nie spodziewaliście! Mata zagra koncert w… Szczecinku

Mata

Mata pieczołowicie wybiera miejsca, w których pojawi się ze swoim show. Występ w Szczecinku to też wyjątkowa okazja branżowa.

Klasyczny hat-trick

Jeśli nawet niezbyt uważnie śledzicie doniesienia związane z nagrodami w polskiej muzyce, to musiały się wam obić o oczy rzeczy, które Mata zrobił (lub właśnie nie!) przy okazji Fryderyków. Za pierwszym razem, czyli w 2021 roku, zdobył nagrody w kategoriach: Fonograficzny debiut roku oraz Album roku – hip-hop, po czym wygłosił przemowę, koncentrując się na kawałku Kiss cam, jego odbiorze i nowej wybrance. Rok później, również wygrywając drugą ze wspomnianych kategorii, nie miał już okazji wypowiedzieć się słownie, za to nie omieszkał zrobić performance’u. Statuetkę odebrała za niego zamaskowana postać, którą okazał się Gracjan Roztocki, klasyk polskiego YouTube’a.

Wydarzenie, które nadchodzi ogromnymi krokami, udowadnia, że Macie jest wyjątkowo po drodze z wiadomą, wieloletnią inicjatywą branżową. Już w niedzielę 16 lipca reprezentant SBM Label zagra na Placu Koncertowym w Szczecinku podczas Festiwalu Zdobywców Fryderyków. Wejściówki znajdziecie oczywiście u nas, ale jeszcze nie regulujcie odbiorników – na tym feście będzie jeszcze więcej ciekawych koncertów!

Mata zagra niedługo w Szczecinku, a my mamy dla was bilety

Różne klimaty Fryderyków

Festiwal Zdobywców Fryderyków odbędzie się po raz drugi, a na scenie pojawi się istna plejada gwiazd polskiej sceny muzycznej. Podczas pierwszego dnia, czyli w sobotę 15 lipca, uczestnicy zobaczą, jak w wydaniu live prezentują się: młoda gwiazda naszej piosenki w osobie Sary James, oryginał rapu, a więc Zdechły Osa, legendarne zestawienia w postaci T.Love oraz Smolika i Keva Foksa, a także zawsze dobry live’owo Zalewski.

Sprawdź też
Olivia Rodrigo

W trakcie drugiego dnia obok Maty zamelduje się bardzo nieoczywiste zestawienie osobowe. Znów posłuchamy młodej fali (tym razem chodzi o Julię Żugaj), zjawi się legenda (Maryla Rodowicz), a swoje możliwości zaprezentują również Nocny Kochanek i Brodka. Jak się pewnie domyślacie, nie musicie już szukać dalej biletów. Po prostu kliknijcie tutaj!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone