Czytasz
Ed Sheeran zaskoczył młodych muzyków. Dał niespodziewany występ!

Ed Sheeran zaskoczył młodych muzyków. Dał niespodziewany występ!

Ed Sheeran

Ed Sheeran po raz kolejny pokazuje swoje dobre serce, a jego koncerty biją rekordy frekwencji. To zdecydowanie udany rok dla brytyjskiego muzyka!

Piękna niespodzianka

Mathematics Tour w wykonaniu Eda Sheerana trwa w najlepsze. Artysta w mgnieniu oka wyprzedaje całe stadiony, bijąc przy tym swoje wszelkie rekordy. Ale nawet pracując nad tak ogromnymi wydarzeniami, muzyk potrafi znaleźć czas na miły gest, by zaskoczyć swoich wiernych fanów w każdym wieku.

W sobotni poranek 1 lipca, tuż przed drugim koncertem na Gillette Stadium, wokalista znalazł czas by pojawić się na występie młodych talentów z Boston Music Project, czym podzielił się na swoim Instagramie. Widownia powitała muzyka i zespół gromkimi brawami. Na nagraniu widzimy, jak śpiewa swój utwór z najnowszego albumu Subtract, The Hills of Aberfeldy, a następnie wspólnie wykonują hitowy singiel Eyes Closed, który w zaledwie trzy miesiące od premiery zdążył osiągnąć niebotyczną liczbę ponad 54 milionów wyświetleń.

That was so much fun. I love playing with kids who are just getting inspired by music for the first time, it’s great – powiedział Ed Sheeran w swoim nagraniu z występu w Tobin Community Center, opublikowanym na swoim profilu.

Bilety na najlepsze koncerty popowe znajdziecie w tym miejscu!

Wspólne chwile z zespołem

Artysta nie szczędził słów pochwały dla uśmiechniętych dzieciaków, które z pewnością zapamiętają ten dzień do końca życia. Niecodziennie bowiem ma się okazję spotkać tak popularną osobę, a tym bardziej móc zagrać wspólnie z nią na scenie. Po zakończeniu performance’u Ed zrobił sobie ze wszystkimi zdjęcie, porozmawiał, a nawet obdarował jednego z młodych muzyków gitarą z autografem.

To zresztą nie pierwszy szczodry gest w historii jego kariery. Wielokrotnie pojawiał się już w szkołach czy barach, płacąc za zamówienia gości. Doskonale pokazuje to, że robi muzykę dla każdego i chce pokazać ludziom swoją wdzięczność za wspieranie jego twórczości.

Sprawdź też

Rekord za rekordem

Na zakończenie zaprosił fanów na drugi lipcowy koncert, który miał miejsce na Gillette Stadium w Foxborough i na którym pojawiło się ponad 70 tysięcy słuchaczy! Frekwencja ta przebiła poprzedni rekord stadionu ustanowiony przez 360° Tour, prezentowany przez irlandzki zespół rockowy U2. Wielokrotny zdobywca nagród Grammy może zatem poszczycić się kolejnym rekordem na swoim koncie, a to wszystko za sprawą trasy, podczas której prezentuje utwory z wszystkich pięciu matematycznych albumów, które stworzył.

Podczas dwugodzinnego koncertu fani mają okazję usłyszeć zatem zarówno kawałki z najnowszej płyty – (Subtract), jak i = (Equals) oraz pozostałych albumów z tej serii. Uspokajamy: to z pewnością jeszcze nie koniec kariery Eda Sheerana, który zdecydowanie namiesza na światowej scenie muzycznej, czego będzie nam dane doświadczyć w niedalekiej przyszłości. Szykujmy się!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone