Czytasz
Mata i TVN połączyli siły w ważnym celu. Chodzi o spektrum autyzmu

Mata i TVN połączyli siły w ważnym celu. Chodzi o spektrum autyzmu

Mata TVN

TVN stworzył program, który pokazuje, w jaki sposób osoby będące w spektrum autyzmu postrzegają świat – w kolejnym odcinku wystąpi Mata.

Mata i TVN: raper w wyjątkowym wywiadzie

Formuła programu Autentyczni emitowanego przez TVN opiera się na wywiadach przeprowadzanych przez osoby będące w spektrum autyzmu. Do tej pory wyemitowane zostały dwa odcinki, w których goszczono Natalię Kukulską i Roberta Makłowicza. Teraz nadszedł czas na rozmowę z przedstawicielem polskiej sceny rapowej.

W sieci pojawiła się zapowiedź odcinka, w którym gościem specjalnym będzie Mata. Raper wystąpi nie tylko jako bohater rozmowy, ale również osoba, która wie, jak to jest być w spektrum autyzmu. Muzyk wyznał, że sam w nim jest. Co więcej, artysta powiedział o tym jako o swojej supermocy, która pozwala mu tworzyć i przeżywać świat w inny sposób. Oprócz tego wspomniał, że na co dzień otacza się przyjaciółmi zmagającymi się z zaburzeniami autystycznymi.

Mata i FC Barcelona? Tak, to naprawdę się wydarzyło!

Szczególna idea programu

Dzięki szczególnej formule i niecodziennym pytaniom odbiorcy mają szanse na zobaczenie świata ich oczami oraz lepsze zrozumienie tego, w jaki sposób postrzegają rzeczywistość. Ten cel zdecydowanie przyświeca Macie, który postanowił pojawić się w jednym z odcinków.

Raper podkreślił również, że dawno nie udzielał żadnych wywiadów, w związku z czym należy założyć, że formuła programu Autentyczni wydała mu się ciekawsza od standardowej rozmowy. Odbiorcy czekający na epizod z udziałem Maty będą mogli obejrzeć go już 25 lutego o godzinie 20:00 na antenie TVN-u.

Sprawdź też
MC Silk

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone